Wygrywaj więcej u bukmachera Fortuna. Bonus do 50%

Nawet o 50% mogą liczyć na większą wygraną gracze bukmachera Fortuna. Wystarczy, ze typer zagra dowolny kupon AKO lub MAXIKOMBI z co najmniej pięcioma zdarzeniami, a w zamian operator zwiększy wygraną.

Fortuna bonusy dla graczy 2020

Fortuna bonusy dla graczy 2020

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał co najmniej jednej wpłaty,

Promocja dostępna jest graczom do 31 grudnia do godz. 23:59. Warto jest wiedzieć, że gracz nigdzie nie musi zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

W ramach tej akcji bukmacher Fortuna dopuszcza wyłącznie kupony:

  • SOLO
  • AKO

Gracz sam wybiera jakie zdarzenia będą znajdować się na kuponie. Typy mogą pochodzić TYLKO z oferty przedmeczowej.

Należy jednak wiedzieć, że minimalny kurs każdego zdarzenia nie może być mniejszy niż 1.15.

Stawka zarówno minimalna jak i maksymalna nie jest określona. Jednak warto jest mieć na uwadze fakt, że z akcji automatycznie są wykluczane zakłady, które zostały zawarte za środki bonusowe.

polski bukmacher bez podatku
Najlepszy Polski bukmacher online do obstawiania bez podatku

W ramach tej promocji każdy użytkownik może zagrać dowolną ilość kuponów.

Wysokość bonusu uzależniona jest od ilości zdarzeń na kuponie, a przedstawiają się one następująco:

Ilość zdarzeńWysokość bonusu
57 %
610 %
715 %
820 %
925 %
1030 %
1135 %
1240 %
1345 %
1450 %

Fortuna aktualny kod promocyjny:

Bukmacher Fortuna na start swoim graczom przyznaje, m.in. freebet o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie. Chcąc go otrzymać wystarczy jedynie dokonać rejestracji konta i wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.

Dodatkowo po dokonaniu pierwszej wpłaty na konto typerów mogą trafić kolejne środki, jak chociażby bonus równowartości pierwszego depozytu do 1000 PLN, a także pierwszy zakład bez żadnego ryzyka. W razie przegranej bukmacher Fortuna dokona zwrotu stawki, aż do 100 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka czy też bonusy bez depozytów. Wszystko to oferują najlepsi legalni bukmacherzy online w Polsce.

Promocje bukmacherów

Back to top button