WTA Finals. Bonus za przegrany kupon od STS

W związku z spotkaniami WTA Finals bukmacher STS przewidział promocję swoim graczom, w której to akcji przyznaje bonus za przegrany kupon.

STS darmowy freebet

STS darmowy freebet

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera STS, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Z tej promocji można skorzystać w dniach od 26 do 31 października, a swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Podczas tej akcji kwalifikują się jedynie kupony AKO, których kurs łączny musi wynieść co najmniej 1.60. Jednak na kuponie promocyjny muszą znajdować się TYLKO dwa zdarzenia. Typy muszą być oddane na dokładne wyniki z dwóch dowolnych spotkań z WTA Finals.

W poniedziałek 28 października zostaną rozegrane chociażby takie pojedynki jak Pliskova vs Svitolina oraz Andreescu vs Halep.

bukmacher betclic oferta bonusów za darmo
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na darmowy bonus

Kupon musi zostać zagrany za dokładną kwotę 21 PLN. Jednak z akcji są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki promocyjne.

Bukmacher STS przyzna freebet o wartości 10 PLN pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji i został rozliczony jako przegrany. W razie wygranej cała kwota trafi na konto gracza.

Jaki jest aktualny kod promocyjny w STS?

Nowi gracze bukmachera STS mogą liczyć na pakiet startowy , gdzie to można liczyć na takie bonusy jak:

  • freebet bez depozytu o wartości 29 PLN bez dokonania wpłąty własnej
  • darmowe środki równowartości pierwszej wpłaty, gdzie maksymalnie można otrzymać 1200 PLN

Chcąc skorzystać z tych bonusów wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka czy też bonusy bez depozytów. Wszystko to oferują najlepsi legalni bukmacherzy online w Polsce.

Promocje bukmacherów

Back to top button