U kogo aktualnie opłaca się stawiać zakłady sportowe? Czy Betfan podbije rynek?

Bukmacherka to dziedzina ciesząca się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem. Jest to bowiem jeden ze sposobów na skuteczne zainwestowanie swoich pieniędzy. Obecnie możesz zdecydować się na rozmaite, bardzo znane podmioty bukmacherskie. Które z nich wybrać natomiast w pierwszej kolejności?

STS to najbardziej znany (nieprzypadkowo) bukmacher

Gdzie zasadniczo najbardziej opłaca się obstawiać zakłady bukmacherskie na terenie Polski? Polecamy legalne podmioty hazardowe online. Aktualnie najbardziej popularnym z nich jest zaś STS. Warto wyjaśnić, że ta firma bukmacherska jest wyjątkowo hojna. Wszak możesz liczyć na wiele bonusów po dokonaniu rejestracji. Oferowana jest m.in. promocja bez konieczności wykonywania żadnego depozytu. Warto zauważyć, że tym sposobem możesz zaś zainkasować 25 PLN. Na co jeszcze liczą nowi Klienci tego bardzo popularnego bukmachera internetowego? To także promocje na sporty wirtualne i zarazem gry karciane. Jeśli będziesz korzystał z tych dwóch działów, to zainkasujesz po dwie dyszki. Tymczasem obecnie główna promocja bukmachera STS to 100% do 1200 PLN. Musisz tylko założyć konto oraz wpłacić pierwszy depozyt. Od jego wartości zależy to, ile otrzymasz od STS. Maksymalnie jest to właśnie 1200 PLN.

Młode firmy bukmacherskie wchodzą do gry

Zdecydowanie jest to dostrzegalne. Możesz np. zarejestrować się w Fuksiarzu. Ten podmiot hazardowy nie ma jeszcze nawet… 12. miesięcy działalności. Już jest jednak bardzo popularny. A duża w tym zasługa Krzysztofa Stanowskiego, popularnego dziennikarza sportowego. Co oferuje Fuksiarz? Ta firma bukmacherska zapewnia m.in. cashback bez końca. Możesz z niego korzystać tak naprawdę… do woli. Poza tym w przypadku niektórych spotkań futbolowych obowiązuje zasada, że dwubramkowe prowadzenie oznacza wygraną na kuponie. I to niezależnie od tego, jak zakończy się dana potyczka. Gdzie jeszcze warto założyć swoje konto? Dobrym wyborem będzie Betfan. Jest to podmiot hazardowy działający oczywiście zgodnie z polskimi przepisami (od października 2018 roku).

Co jeszcze warto wiedzieć na temat tego bukmachera? Okazuje się, że jest on bardzo hojny. Dla wszystkich nowych Klientów nie brakuje bowiem szeregu atrakcji. Można m.in. liczyć na cashback do 600 PLN. Co zrobić, by z niego skorzystać? Warto założyć konto, a w czasie wykonywania tej czynności wpisać kod promocyjny. Poza tym trzeba wykonać premierowy depozyt. Co jeszcze oferuje na co dzień ta firma bukmacherska? To np. zakład bez ryzyka. Dzięki niemu możesz postawić kupon za 70 PLN. Bez obaw, że przegrasz. Na takich bonusach można bowiem wyłącznie wygrywać. Inna promocja to zaś podwojenie depozytu (100% do 1000 PLN).

Fortuna

Dobrze byłoby mieć konto także w tej firmie hazardowej. W końcu Fortuna jest w 100% legalna. Dodatkowo każda zarejestrowana osoba może liczyć na wiele bonusów. Chodzi m.in. o promocję bez konieczności wykonania depozytu. Tym sposobem możesz zainkasować 20 PLN. Tymczasem główny bonus tego bukmachera to zakład bez ryzyka (aż do 600 PLN).

Bukmacher

Jaki legalny bukmacher w Polsce oferuje najlepsze promocje i bonusy bukmacherskie za darmo? Takich bukmacherów jest kilku, STS, Betclic i Betfan to liderzy wśród bukmacherów oferujących najbardziej atrakcyjne bonusy dla graczy.

Promocje bukmacherów

Back to top button