Ranking Polskich bukmacherów internetowych 2021

Poniższy ranking legalnych bukmacherów online ma za zadanie pomóc Wam wybrać spółkę, której powierzycie swoje pieniądze. Dogłębna analiza pięciu popularnych polskich bukmacherów wskazała, że niektóre ze spółek są warte tego, by próbować rozmnożyć tam swoje pieniądze, inne wręcz przeciwnie. Oto wielki test pięciu polskich bukmacherów internetowych.

najlepszy ranking polskich bukmacherów 2020
Który Polski bukmacher internetowy jest najlepszy? Ranking bukmacherów 2021

Ranking bukmacherów 2021 – kompleksowy test

Przyjrzymy się dzisiaj nieco bliżej pięciu popularnym polskim bukmacherom. Są to odpowiednio:

  • STS
  • Fortuna
  • LVBet
  • Etoto
  • Betclic

Przytoczmy sobie skrócone historie tych spółek.

Fortuna to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich bukmacherów. Spółka działa na rynku już od 1996 roku, kiedy to rozpoczęła działalność jeszcze pod nazwą Profesjonał Sp. z o.o. 10 lat później zdecydowano się zmienić nazwę i tak o to powstał bukmacher Fortuna, którego znamy. Fortuna od wielu lat inwestuje w polski sport wspierając kilka czołowych klubów piłkarskich z naszego kraju. Jest to także oficjalny sponsor I ligi polskiej.

STS to spółka handlowa założona w 1996 roku. Według aktualnych danych jest to jeden z czołowych bukmacherów w naszym kraju, a jej udział w rynku ocenia się na około 47%. W lutym 2019 roku spółka rozpoczęła ekspansję także poza granice naszego państwa, a jej usługi dostępne są  Wielkiej Brytanii, Niemczech, Norwegii, Islandii, Łotwie, Luksemburgu, Słowenii, Andorze, San Marino oraz na Gibraltarze i Malcie.

polski bukmacher bez podatku
Najlepszy Polski bukmacher online do obstawiania bez podatku

LVBet to jeden z młodszych bukmacherów w naszym kraju. Swoje usługi zaczął świadczyć w 2016 roku robiąc niemałe zamieszanie na polskim rynku bukmacherskich. Jego nowe podejście do bukmacherki, liczne promocje i całe mnóstwo niuansów, na które dotychczas nie zwracano uwagi. LVBet szybko zdobył ogromną popularność, ale niestety na tym się skończyło. Inne spółki bardzo szybko nadrobiły stracony dystans, po czym zaczęły wyprzedzać LVBet, który zdecydowanie spoczął na laurach.

Etoto to spółka założona w 2010 roku. Początkowo był to typowo niszowy bukmacher, który zupełnie niczym się nie wyróżniał. Przeprowadzony w 2017 roku rebranding miał być ogromnym odświeżeniem, ale mimo początkowych sukcesów bukmacher znów zaczął tracić w stosunku do konkurencji. Obecnie Etoto przechodzi dalsze zmiany, które jednak bardzo ciężko określić pozytywnie.

Betclic to jeden z czołowych europejskich bukmacherów. Do 2017 roku świadczył usługi w naszym kraju, ale nowelizacja ustawy hazardowej wygoniła go z naszego rynku. 1 lipca 2019 roku wrócił w chw… no nie do końca w chwale, gdyż jego ofercie można naprawdę wiele zarzucić. Zaraz przyjrzymy się temu bliżej. 44

Na czym opiera się ranking bukmacherów online?

Przygotowany przez nas ranking bukmacherów oparty jest o oceny zebrane z kilku ważnych aspektów działalności bukmacherskiej.

Najważniejsze okazały się kursy bukmacherskie. Im wyższe kursy u danego bukmachera, tym większe szanse na ostateczny zarobek. Warto sobie to zapamiętać, gdyż mało kto wyznaje podobną zasadę. Wszyscy rzucają się na atrakcyjne promocje i wszelkiego rodzaju chwyty marketingowe, które oczywiście są dobre, ale tylko na krótką metę. Przyjrzyjmy się temu bliżej – wysokie kursy pozwalają nam zarobić więcej za taką samą stawkę.

O ile 1000 złotych promocji na start jest fajnym bonusem (o ile uda się go dostać, co nie jest wcale takie łatwe) tak wysokie kursy pozwalają zarobić dziennie o kilkadziesiąt złotych więcej. Wystarczy więc miesiąc, dwa lub trzy regularnej gry i nagle okazuje się, że nawet z dodatkowym bonusem mamy już mniej niż mielibyśmy grając tak samo u innego bukmachera. 

bukmacher betclic oferta bonusów za darmo
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na darmowy bonus

Promocje i bonusy jako kryterium rankingu

Promocje oczywiście również są ważne, ale nie należy przykładać do nich maksymalnej wagi. Te dodatkowe kilkaset złotych jest zazwyczaj bardzo trudne do zdobycia i o ile gracze obracający dużymi sumami mogą to osiągnąć w miarę łatwo, tak mali typerzy, którzy najbardziej potrzebują tych pieniędzy mogą mieć duże problemy z ich uzyskaniem. Obecne promocje bukmacherskie są więc w większości przypadków bezsensowne i choć traktujemy je jako ważny element gry, tak nie możemy zwracać na nie największej uwagi.

Bardzo ważna jest także czytelność i prostota obsługi strony internetowej. Wszystko musi chodzić sprawnie i szybko, nie może być żadnych przestojów ani problemów. Każde, nawet drobne, zawieszenie się strony może sprowadzić na nas ogromne straty, dlatego tak ważne jest, by wszystko działało perfekcyjnie. Ogromnym plusem jet także aplikacja mobilna, dzięki której można obstawiać mecze z każdego miejsca, w którym mamy dostęp do Internetu.

darmowe obstawianie meczów w sts
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Jaki najlepszy bukmacher do obstawiania meczów?

Zwracaliśmy uwagę także na wszystkie inne aspekty, które czynią z bukmachera spółkę idealną. Jak wiadomo, dobry bukmacher powinien wyróżniać się nie tylko typowo sportowymi aspektami, ale i całą otoczką. Bukmacher pozwala nam obstawiać mecze, dobry bukmacher umożliwia podejrzenie statystyk bez potrzeby wychodzenia poza jego stronę, najlepszy bukmacher posiada te wszystkie funkcje, a w dodatku ma w sobie to coś.

Nie oszukujmy się. Najlepszych bukmacherów nie ma. Zadaniem każdej spółki jest wyciągnięcie pieniędzy od graczy. Nikt tu nie bawi się w sentymenty i nie próbuje nas głaskać po główce, dlatego też nie ma co się starać i być wierny danej firmie. Każdy z nas powinien wybierać tylko to, co jest w danej chwili najlepsze. Po kolei;

1 – Fortuna

Chyba każdy spodziewał się takiego obrotu sytuacji. Fortuna to po prostu klasa sama w sobie i raczej ciężko, żeby jakikolwiek inny bukmacher ją pokonał. Znajdziemy tu nie tylko najlepsze kursy wśród wszystkich polskich bukmacherów, ale także i znakomite promocje oraz mnóstwo dodatkowych funkcji, które wpływają na całkowitą ocenę.

Wybierając bukmachera dla siebie powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na Fortunę, gdyż jeśli mamy gdzieś zarobić, to bukmacher ten jest najlepszą możliwą opcją. Na szczególną uwagę zasługuje promocja powitalna dla nowych graczy. Jest to coś, czego nie dostaniemy nigdzie indziej. Zazwyczaj bukmacherzy oferują nam jedną lub dwa rodzaje bonusów, tymczasem  Fortuna daje nam aż trzy różne możliwości.

Oferta promocyjna dostępna na www.efortuna.pl

2 – Betclic

Ogromne zagraniczne doświadczenie tego bukmachera sprawiło, że polska wersja strony i aplikacji również jest idealnie dopracowana i w pełni funkcjonalna. Niestety największym problemem Betclica są kursy i promocje, czyli dwa najważniejsze punkty wyróżniające dobrego bukmachera. Pod względem kursów jest to typowy średniak, a promocja, mimo że brzmi atrakcyjnie, to w rzeczywistości nie jest niczym ciekawym. Do tego dochodzi mało atrakcyjna oferta zakładów. Z tego też powodu Betclic nie może otrzymać od nas najwyższej noty. 

Oferta promocyjna dostępna na www.betclic.pl

3 – LVBet

Ten młody polski bukmacher jest niezły, ale dużo brakuje mu do czołówki. Promocja jest przeciętna, kursy również, o ofercie nie wspominając. Najwyżej ocenianym elementem działalności  tej spółki jest piękna strona internetowa, która jest niesamowicie funkcjonalna i czytelna. Inne firmy mogą brać z nie przykład.

Oferta promocyjna dostępna na www.lvbet.pl

4 – STS

STS byłby bukmacherem idealnym, gdyby nie beznadziejne kursy, które oferuje swoim graczom. Pod tym względem jest to zdecydowanie dół tabeli. Jeśli chcemy zarobić – nie jest to najlepsze miejsce. 

Oferta promocyjna dostępna na www.sts.pl

5- Etoto

W Etoto natomiast mamy do czynienia z odwrotną sytuacją. Kursy są tu całkiem niezłe, za to cała reszta wypada dużo gorzej. Najciekawsza jest promocja powitalna dla nowych gracza. Bukmacher traktuje ją jako ogromny sukces, tymczasem jest ona kilkukrotnie niższa od tego, co oferują najgorsi polscy bukmacherzy. Zdecydowanie mówimy nie!

Oferta promocyjna dostępna na www.etoto.pl

Bukmacher

Jaki legalny bukmacher w Polsce oferuje najlepsze promocje i bonusy bukmacherskie za darmo? Takich bukmacherów jest kilku, STS, Betclic i Betfan to liderzy wśród bukmacherów oferujących najbardziej atrakcyjne bonusy dla graczy.

Promocje bukmacherów

Back to top button