Poradnik bukmacherski dla początkujących graczy 2021

Nie można zaprzeczyć, że każdy, kto wszedł do świata zakładów bukmacherskich w roku 2021 ma zgoła utrudnione zadanie – bo w końcu bukmacherzy starają się teraz odkuć za poprzedni, bardzo kiepski rok. Z tego powodu też dzisiaj przedstawimy Ci wiedzę, która będzie ci bardzo potrzebna, jeśli chcesz zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie!

Poradnik bukmacherski dla początkujących graczy 2021

Zawsze staraj się weryfikować otrzymane informacje

Korzystając z takich zasobów internetowych, jak blogi bukmacherskie, fora bukmacherskie, czy same poradniki na temat zakładów bukmacherskich, warto jest przed wykorzystaniem takich informacji porównać otrzymane informacje przed włączeniem ich do naszej analizy. Upewnij się, że wszystkie aspekty zostały podzielone na czynniki pewne i niepewne. Jeszcze lepiej, jeśli będziemy śledzić to, co znani typerzy publikują na blogach i forach: pamiętaj, że każdy może publikować swoje wrażenia lub publikować fałszywe wiadomości – dlatego też przed wykorzystaniem ich zweryfikuj je.

Oczywiście fora bukmacherskie to świetny sposób na to, aby otrzymywać najnowsze informacje ze świata zakładów bukmacherskich. Jednak największą wadą tych serwisów jest to, że zazwyczaj teoretycznie dostarczają one prawdziwych informacji, ale z drugiej strony, ktoś może coś przecież pomylić, bądź gdzieś coś źle usłyszeć – dlatego też należy takie informacje weryfikować.

kod promocyjny na bonus 550 pln w betclic online
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na darmowy bonus

Jak obstawiać zakłady bukmacherskie?

Na pierwszy rzut oka obstawianie zakładów bukmacherskich wydaje się łatwe. Znajdujemy odpowiednią dla nas grę, stawiamy zakład i jeśli nam się uda, wygrywamy. Oczywiście to ogromny skrót, ponieważ nie tak wygląda wygrywanie u bukmachera – oczywiście możemy wygrywać bez analizy oraz odpowiedniego przygotowania, ale zwykle uda nam się wygrać raz – a potem zaczniemy tylko przegrywać. Dlatego też bardzo często w następnej kolejności jest rozczarowanie, ponieważ nie tylko straciliśmy pieniądze, ale także straciliśmy wiarę we własne możliwości. Jesteśmy wobec tego sceptyczni i dlatego nie możemy odzyskać pewności siebie – to właśnie doświadczeni gracze nazywają grą za pomocą emocji i należy tego unikać. Dlatego na dłuższą metę, jeśli chcesz obstawiać, musisz być przygotowany na oparcie się swoim uczuciom i chęci ponownego zagrania.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Ustal budżet

Jeśli chcesz wygrać, musisz nauczyć się umiaru – co mniej więcej oznacza, że musisz zacząć oszczędzać i przeznaczać tylko niewielką część swojej pensji na zakłady sportowe – w przeciwnym razie możesz zbankrutować – dlatego też na początku każdego miesiąca odłóż te 100-200zł na zakłady i nie przekraczaj tej sumy, po wyczerpaniu tego depozytu. Jeśli jednak czujesz, że nie będziesz w stanie być aż tak powściągliwy, to najlepiej będzie, jeśli zaczniesz korzystać z aplikacji bukmacherskich – większość z nich ma wbudowany specjalny limit, który nie pozwala obstawiać za więcej niż zostało to przez ciebie ustalone.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherów

Back to top button