Płatności bukmacherskie przez Revolut

Wszystkie firmy bukmacherskie od wielu lat robią, co mogą, aby spełniać potrzeby i oczekiwania swoich klientów. Rosnąca konkurencja na tym niełatwym rynku powoduje, że firmy bukmacherskie cały czas muszą dostosowywać swoją ofertę do wymagań graczy. W chwili obecnej tradycyjne przelewy czy portfele elektroniczne dla wielu graczy są stanowczo niewystarczającymi metodami płatności. Ogromną popularnością cieszy się Revolut, czyli wyjątkowa usługa, która pozwala na realizowanie przelewów szybko, tanio i wygodnie. Jak dokładnie działa Revolut i czy jest szansa na to, że zostanie wprowadzony u polskich firm bukmacherskich?

revolut u polskich bukmacherów
Revolut w płatnościach bukmacherskich w Polsce

Revolut – system realizacji płatności, który pojawi się u polskich firm bukmacherskich 

W chwili obecnej praktycznie wszyscy mieszkańcy Europy mają stały dostęp do internetu – zarówno za pośrednictwem komputerów stacjonarnych jak i urządzeń mobilnych. Nowe technologie pozwalają nam na pełne wykorzystywanie możliwości oferowanych przez smartfony. Aby realizować płatności, nie musimy już posiadać portfela czy karty płatniczej. Wystarczy wyciągnąć telefon z odpowiednią aplikacją oraz wpisać w okienku kod BLIK. 

Revolut to innowacyjny system, który jest odpowiedzią na rosnące oczekiwania klientów odnośnie metod płatności czy szybkości realizacji przelewów. Na system Revolut składa się karta pre-paid oraz aplikacja umożliwiają dostęp do wielu różnorodnych opcji, które często są niedostępne w większości form transferowania pieniędzy. Rosnąca lawinowo popularność Revoluta sprawia, że coraz więcej graczy domaga się, aby polskie firmy bukmacherskie zaczęły akceptować tę innowacyjną metodę płatności. 

darmowe obstawianie meczów w sts
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Revolut – informacje podstawowe o usłudze

Revolut to firma założona 2 czerwca 2015 roku przez dwóch Rosjan w Wielkiej Brytanii. Celem przedsiębiorstwa od samego początku było zapewnienie swoim klientom usług na znacznie wyższym poziomie od tego, który oferowały inne instytucje finansowe. Na realizację tego planu musieli jednak trochę poczekać, ponieważ oczekiwali na uzyskanie licencji pozwalającej na świadczenie usług na terenie Unii Europejskiej. Tę licencję uzyskali w grudniu 2018 roku od Narodowego Banku Litwy. Dzięki niej mogą oferować usługi finansowe w całej Unii. W grudniu 2019 roku liczba aktywnych użytkowników Revolut wyniosła przeszło 7 milionów. 

Każdy klient Revolut otrzymuje do swojej dyspozycji wyjątkową, wielowalutową kartę Revolut oraz specjalną aplikację. Wyróżnikiem tej aplikacji jest fakt, iż daje ona dostęp do wielu rozmaitych funkcji, które do tej pory nie były dostępne dla klientów indywidualnych innych banków. W Revolut można w szybki, tani i bezpieczny sposób realizować przelewy zagraniczne i krajowe a także wymieniać waluty. Wszyscy użytkownicy Revolut posiadają także aż 24 subkonta, na których mogą gromadzić środki w jednej z przeszło 140 wybranych przez siebie walut. Karta Revolut może być używana aż w 31 krajach na całym świecie. Wśród tych krajów znajduje się Polska, Niemcy, Wielka Brytania, Austria czy Belgia. 

Bukmacher

Jaki legalny bukmacher w Polsce oferuje najlepsze promocje i bonusy bukmacherskie za darmo? Takich bukmacherów jest kilku, STS, Betclic i Betfan to liderzy wśród bukmacherów oferujących najbardziej atrakcyjne bonusy dla graczy.

Promocje bukmacherów

Back to top button