Piłkarski extra bonus od BetClic. 40 PLN dla każdego

Od wtorku do czwartku zostaną rozegrane ostatnie pojedynki fazy grupowej Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Z tej okazji legalny bukmacher BetClic przygotował promocje graczom, w której zmniejsza ryzyko przegranej.

Bonus na piłkę nożna od BetClic Polska

Bonus na piłkę nożna od BetClic Polska

Oferta skierowana jest do każdego gracza, który posiada aktywne konto u legalnego bukmachera BetClic Polska, a także wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja „Pewny zakład” dostępna jest graczom w dniach od 9 do 12 grudnia 2019. Gracz, który chce skorzystać z tej akcji musi się do niej zapisać. Dokonać tego można wyłącznie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie w zakładce tej akcji.

Bukmacher BetClic dopuszcza kupony AKO, których kurs łączny musi wynieść minimum 5.00. Na zakładzie musi znaleźć się minimum pięć zdarzeń.

Wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty przedmeczowej lub LIVE na zmagania z fazy grupowej Ligi Mistrzów lub Ligi Europy.

polski bukmacher bez podatku
Najlepszy Polski bukmacher online do obstawiania bez podatku

Minimalna stawka każdego zakładu promocyjnego to 20 PLN. Jednak z oferty są wykluczone kupony zawarte za środki bonusowe.

W ramach promocji „Pewny zakład” kwalifikuje się wyłącznie pierwszy kupon. W przypadku wygranej cała kwota znajdzie się na koncie typera. Natomiast jak będzie na nim jeden błąd bukmacher BetClic dokona zwrotu stawki. Maksymalny bonus to 40 PLN.

Kod bonusowy za darmo u bukmachera BetClic Polska

Popularny w Polsce legalny bukmacher BetClic w formie bonusu powitalnego oferuje na start graczom bonus powitalny w postaci Cashbacku. Chcąc skorzystać z tej oferty gracz musi wpisać kod promocyjny „KOD510” w formularzu rejestracyjnym.

Dzięki temu pierwszy zakład jest objęty promocją. Jak okaże się on wygrany to cała kwota znajdzie się na koncie gracza. W przypadku przegranej bukmacher BetClic Polska dokona zwrotu 100% stawki, a maksymalnie można otrzymać 510 PLN.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka czy też bonusy bez depozytów. Wszystko to oferują najlepsi legalni bukmacherzy online w Polsce.

Promocje bukmacherów

Back to top button