Pewny zakład na Ligę Mistrzów u bukmachera BetClic

Przed nami zmagania trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. W związku z tym legalny bukmacher BetClic przygotował promocję swoim graczom, w której zmniejsza ryzyko przegranej. Jak się okaże, że kupon został przegrany to na konto typera trafi bonus o wartości 40 PLN.

Darmowy bonus za przegrany kupon od BetClic

Darmowy bonus za przegrany kupon od BetClic

Oferta skierowana jest wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera BetClic, a do tego wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Akcja „Pewny zakład’ dostępna jest graczom w dniach od 21 do 23 października. Chcąc z niej skorzystać wystarczy się do niej zapisać. Można tego dokonać wyłącznie na stronie bukmachera BetClic.pl, a następnie na postronnie tej akcji.

W ramach tej akcji kwalifikują się wyłącznie kupony AKO, na których musi znaleźć się minimum pięć zdarzeń. Typy mogą pochodzić z oferty przedmeczowej lub na żywi, na zmagania trzeciej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Warto jest wiedzieć, że kurs łączny nie może być mniejszy niż 5.00.

sts oferta bonusów za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Ciekawych starć nie zabraknie, ponieważ przed nami takie konfrontacje jak chociażby Galatasaray vs Real Madryt, Ajax vs Chelsea oraz Inter vs BVB.

Należy pamiętać, że kupon musi zostać zagrany za minimum 20 PLN, a z akcji są wykluczone automatycznie kupony zagrane za środki bonusowe.

Bukmacher BetClic przyzna darmowy bonus o wartości 40 PLN dla gracza, który spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym na jego kuponie był jeden błąd.

Każdy użytkownik w czasie tej akcji może otrzymać jeden bonus.

510 PLN w nowej promocji bukmachera Betclic:

Bukmacher BetClic nowym graczom na start oferuje pierwszy zakład bez ryzyka, aż do 510 PLN. Użytkownik, który chce skorzystać z tej promocji musi wpisać koniecznie kod promocyjny KOD510 podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher BetClic dokona aktywacji pakiet powitalnego.

W razie przegranej bukmacher BetClic dokona zwrotu 100% stawki za przegrany kupon. Maksymalnie gracz może otrzymać 510 PLN w razie wygranej natomiast cała kwota znajdzie się na koncie typera.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka czy też bonusy bez depozytów. Wszystko to oferują najlepsi legalni bukmacherzy online w Polsce.

Promocje bukmacherów

Back to top button