Obstawianie zakładów online – co warto wiedzieć przed postawieniem swojego zakładu?

Obstawanie zakładów to często na pierwszy rzut oka łatwe zadanie, jednakże z drugiej strony nikt nie widzi tego czasu spędzonego na analizach sportowych, nie mówiąc już o samym zbieraniu informacji, aby upewnić się, że dany typ się powiedzie. Co więc warto wiedzieć przed tym, jak postawisz swój typ? O tym już za chwilę!

Obstawianie zakładów online – co warto wiedzieć przed postawieniem swojego zakładu?

Typowanie – nie obstawianie

To proste, ponieważ przewidzenie zakładu przez bukmachera bez obstawiania zakładu pozwala zaoszczędzić pieniądze. To robi dużą różnicę, ponieważ chodzi o to, że nie ma sensu marnować na to pieniędzy. Najlepiej najpierw nauczyć się analizy. Nauka analizowania zakładów to kolejna ważna kwestia, ponieważ musimy zrozumieć tematy związane z wybranymi ligami, sportami i statystykami. Ostatnią ważną częścią dobrej analizy zakładów powinny być tak zwane dodatkowe informacje.

darmowe obstawianie meczów w sts
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Dlaczego lepiej jest typować na starcie?

Cóż, to proste, jeśli możesz odrzucić pewne zakłady, które nie są dla nas odpowiednie pod względem rentowności, prawdopodobieństwa wygranej lub innych problemów, zacznij to robić już teraz. Na przykład, czasami możesz odrzucić wszystkie 5 zakładów, ponieważ prawdopodobieństwo wygranej jest zbyt niskie lub zysk z zakładu nie jest wysoki. Jeśli jednak znajdziesz interesujący i opłacalny zakład, możesz postawić kupon i cieszyć się wygraną. Oczywiście zależy to od Twojej własnej decyzji o wykonaniu tej operacji.

Wciąganie się w zakłady jest błędem

Zakłady sportowe mogą również szybko cię uzależnić. Nie tylko jednostki są uzależnione od tej formy rozrywki. Najczęstsze są emocje i radość z wygranej. Wynik był kolejnym dużym błędem, obstawiaj za wszelką cenę. Następnie gracz skupia się na znalezieniu najlepszej dla siebie opcji. Ze wszystkich dostępnych zakładów, nie wszystkie zakłady pomogą Ci wygrać. Skup się tylko na znanych grach i tematach. Od czasu do czasu najlepiej jest obstawiać bardzo korzystne kursy przy wsparciu analizy prawdopodobieństwa. Może to pomóc w wygrywaniu zakładów, ale pamiętaj o tym, że to zależy też głównie od twojego szczęścia.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nielegalni bukmacherzy

Nie każdy, kto obstawia u nielegalnego bukmachera, jest świadomy obowiązujących przepisów dotyczących zakładów. Niestety, ze względu na ostatnie zmiany w ustawie o grach losowych, granie w gry u wielu znanych europejskich bukmacherów jest w Polsce nielegalne. Każda firma, która chce prowadzić firmę oferującą zakłady bukmacherskie – i działać na polskim rynku w sposób nienaruszający prawa, musi najpierw uzyskać zgodę Ministra Finansów. Niestety nie wszyscy przestrzegają tego przepisu, a w Polsce wciąż jest wielu bukmacherów działających nielegalnie. Dlatego też jeśli nie chcesz otrzymać kary od fiskusa, to lepiej żebyś obstawiał tylko u legalnych bukmacherów.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherów

Back to top button