Obstawianie przeciwko faworytowi – kiedy to szaleństwo, a kiedy sposób na ogromną wygraną?

Obstawianie przeciwko faworytowi – kiedy to szaleństwo, a kiedy sposób na ogromną wygraną?

Często zastanawiasz się nad obstawianiem relatywnie wysokich kursów? Uważasz, że w danej potyczce wydarzy się niespodzianka? W sporcie nie ma pewniaków. Kluczem do sukcesu jest jednak typowanie w odpowiednich momentach. Gdzie założyć w ogóle konto bukmacherskie, by można było grać ze spokojem? W jakich sytuacjach typować na faworytów, a kiedy to sobie odpuścić?

Gdzie można typować zakłady bukmacherskie?

Chcesz niedługo zacząć przygodę z zakładami bukmacherskimi? Jeśli masz minimum 18 lat i generalnie znasz się na sporcie, to nie ma żadnych przeszkód na tej płaszczyźnie. Musisz jednak pamiętać o jednej kwestii. Warto wybierać firmy bukmacherskie, które są legalne. Takich podmiotów hazardowych na szczęście jest całkiem sporo. Nie wiesz, jak założyć konto u bukmachera online? Zdecydowałeś się na STS? Dobry wybór. Wszak ta firma hazardowa jest przede wszystkim legalna. Spełnia zatem wszelkie postanowienia, które są zawarte w ramach Ustawy Hazardowej. Dodatkowo tego typu firmy bukmacherskie są bardzo hojne. Możesz zatem po wykonaniu rejestracji liczyć na wiele bonusów. Aby to było jednak możliwe, najpierw trzeba w ogóle założyć konto. Na szczęście nie jest to zbytnio skomplikowane. Są ogólnie rozmaite poradniki, które pomagają tutaj wykonywać kolejne kroki. Pamiętaj, by w czasie zakładania konta nie kłamać. Podawaj tylko prawdziwe informacje na swój temat! W trakcie wykonywania rejestracji musisz być oczywiście osobą pełnoletnią.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Kiedy nie warto grać na faworytów?

Masz już założone konto bukmacherskie? Zastanawiasz się, kiedy nie warto grać na faworytów? Wszystko powinno być przemyślane. Profesjonalne firmy bukmacherskie mają fachowców od poszczególnych sportów. Jeśli zatem eksperci uważają, że np. dany tenisista jest faworytem, to z czegoś to wynika. Aby gra była bardziej ekonomiczna, wpisz w czasie zakładania konta odpowiedni STS kod vouchera. Dzięki temu potem będziesz mieć więcej gotówki na obstawianie. Pamiętaj, że kursy bukmacherskie są tworzone na bazie prawdopodobieństwa. Jeśli mamy np. notowania 1,40 i 2,80, to wówczas gospodarz ma dwa razy większe szanse (mniej więcej 66%) na wygranie w danej potyczce. Oddsmakerzy wszystko zaś tutaj bardzo dokładnie analizują. Granie przeciwko faworytom powinno być zatem dokładnie przemyślane. Musisz na pewno wykonać rzetelną analizę. Trzeba sprawdzić wszystkie kwestie podstawowe oraz dodatkowe. Oddsmakerzy to też ludzie i czasami się mylą. Jeśli zatem z analizy wyjdzie Ci, że underdog ma szansę na sprawienie niespodzianki, to rzeczywiście warto coś takiego zagrać.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Wszystko powinno być przez Ciebie dokładnie przeanalizowane!

Na pewno nie można obstawiać przeciwko faworytom na siłę. Szukasz wysokiego kursu? Masz na oku pewien mecz i chcesz zagrać na gości? Nie masz jednak ku temu solidnych argumentów? W takim razie to nie ma żadnego większego sensu. Może raz na czas uda Ci się trafić, aczkolwiek koniec końców i tak będziesz na minusie. Jak chcesz bowiem grać przeciwko faworytom, to musisz mieć solidne podstawy. Liczenie tylko „na farta” mija się z celem w dłuższej perspektywie czasu.

Promocje bukmacherów

Back to top button