Najlepsze firmy bukmacherskie – gdzie typować podczas mundialu?

Najlepsze firmy bukmacherskie – gdzie typować podczas mundialu?

Specjalnie na mundial chcesz sobie wziąć wolne w pracy? Po to, by mieć więcej czasu na oglądanie spotkań Mistrzostw Świata w Katarze? Nie ukrywasz, że interesuje Cię także posyłanie kuponów w firmach hazardowych? Do tej pory założyłeś konto tylko w STS? Teraz jednak szukasz czegoś nowego? Ogólnie jesteś zadowolony z STS, aczkolwiek masz zamiar znaleźć inne podmioty hazardowe, by skorzystać z oferowanych tam bonusów na start? Zobacz zatem, które podmioty hazardowe szczególnie warto wybrać.

Betclic

Jakie podmioty hazardowe są bardzo wysoko w rozmaitych rankingach hazardowych? Chodzi m.in. właśnie o Betclic. Ta firma bukmacherska działa legalnie. W tym momencie możesz obstawiać tam online lub korzystać z aplikacji mobilnej (jest ona zaś prosta w aspekcie instalowania, a potem samego korzystania). Co jeszcze powinny gwarantować dobre firmy bukmacherskie, aby je wybrać pod kątem obstawiania mundialu w Katarze? Na pewno duże znaczenie mają bonusy na start. Jak jeszcze nigdy nie rejestrowałeś się w Betclic, to teraz masz szanse na fajną promocję. Oferowany jest bowiem bonus w postaci zwrotu za pierwszy przegrany kupon. Jakie są tutaj warunki? Należy zarejestrować się, a potem wpłacić depozyt. Następnie obstawić zakład. Jak nie wszystko pójdzie po Twojemu, to otrzymasz zwrot do 200 PLN (minus podatek). Betclic to nie tylko fajne promocje. To także szeroka oferta na zbliżające się wielkimi krokami Mistrzostwa Świata w Katarze. Gracze nawet dzisiaj mogą obstawiać m.in. zakłady długoterminowe, czy mecze w ramach pierwszej kolejki mundialu.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Fortuna

Wielu ekspertów twierdzi, że to topowa firma bukmacherska. Na pewno Fortuna znajduje się w czołówce podmiotów hazardowych z tej branży. Należy zaznaczyć, że ta firma działa legalnie. Tutaj możesz obstawiać nie tylko online, czy przy pomocy aplikacji mobilnej. Do Twojej dyspozycji jest także możliwość grania w punktach stacjonarnych. Czy to najlepszy bukmacher w Polsce? Na pewno jeden z topowych. Potwierdzają to zaś nie tylko eksperci od tej dziedziny, ale też sami Klienci. Przy okazji możesz liczyć na hojną ofertę z okazji Mistrzostw Świata w Katarze. Klienci mają do wyboru rozmaite zakłady krótkoterminowe lub długoterminowe. Sporym zainteresowaniem cieszą się także warianty specjalne. Np. już teraz możesz obstawić to, kto zagra w pierwszym składzie w spotkaniu przeciwko Meksykowi. Jest co prawda kilku pewniaków, ale także parę niewiadomych. Tym samym można liczyć na wysokie notowania w przypadku niektórych piłkarzy. Klienci chętnie biorą udział w promocji z okazji mundialu. Pula nagród to aż milion PLN.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Etoto

Gdzie jeszcze warto obstawiać? Według wielu ekspertów, chodzi o Etoto. Ta firma bukmacherska także jest legalna. Co do tego aspektu możesz być zatem spokojny. Poza tym nie brakuje tutaj szerokiej oferty na spotkania Mistrzostw Świata. Możesz typować m.in. zakłady długoterminowe (na triumfatora), czy krótkoterminowe (na poszczególne mecze) itp. Jakie bonusy są zaś oferowane? To 200% do 200 PLN, a przy drugim depozycie 50% do 1000 PLN.

Promocje bukmacherów

Back to top button