La Liga gdzie najlepiej obstawiać mecze?

Liga hiszpańska La Liga od zawsze uważana jest za jedną z najmocniejszych, stanowiących prawdziwą kopalnię piłkarskich talentów. Cieszy się ona ogromnym zainteresowaniem nie tylko wśród kibiców – wykazują je bowiem również typerzy. Jeśli i my chcielibyśmy ją obstawiać, powinniśmy wiedzieć więcej na temat tego, co jest w tym ważne, z jakich opcji można czy powinno się korzystać oraz u którego bukmachera typować, by zyskać najwięcej. Na tych wszystkich sprawach skupi się nasz poradnik.

gdzie najlepiej obstawiać la lige
Który bukmacher ma najlepsza ofertę na La Lige?

Typowanie ligi hiszpańskiej – praktyczne porady

Liga hiszpańska jest specyficzna nie tylko ze względu na to, że grają w niej najbardziej rozpoznawalni piłkarze. Dla kibiców najbardziej atrakcyjny jest tutaj styl tejże gry, którego próżno jest szukać w innych krajach – nastawiony na technikę i widowiskowość, prowadzi do bardzo otwartych spotkań. Podstawą w typowaniu jest tutaj szczegółowa analiza, która powinna mieć u podstaw dokładne prześwietlenie każdej z drużyn pod względem ich mocnych stron. Liczyć się w niej powinno również spojrzenie na aktualną sytuację w tabeli i fazę rozgrywek – oba te czynniki mają niebagatelny wpływ na to, co dzieje się na boiskach. Celem dokonania właściwej analizy powinniśmy na bieżąco śledzić wydarzenia z ligi, zwłaszcza kontuzje kluczowych zawodników w danych drużynach. Typowanie powinno zakładać również:

  • znalezienie odpowiedniego bukmachera – właściwy buk to taki, u którego znajdziemy wszystkie interesujące nas spotkania, najlepiej z atrakcyjnymi kursami. Warto mieć konto u kilku operatorów, by zawsze dobierać ich do konkretnego spotkania, korzystając z tak ciekawej oferty, jak to tylko możliwe;
  • stawianie na różne opcje bukmacherskie – choć typowanie w standardowym modelu 1X2 jest najpopularniejsze, czasem warto postawić na inne rynki bukmacherskie – zwłaszcza, że często pozwalają zarobić więcej. Pamiętajmy jednak, żeby wpierw dokonać dokładnej analizy. Dzięki niej będziemy mieli wiedzę wymaganą do podejmowania cięższych decyzji typerskich;
  • typowanie na żywo i prematch – obstawianie przedmeczowe poleca się przede wszystkim mniej doświadczonym typerom – choć na typowaniu na żywo można wiele stracić, bo wymaga ono sięgania po naszą wiedzę w sposób spontaniczny, jest ono w stanie wiele nas nauczyć. Zawsze dopasowujmy nasze stawki do tego, jak bardzo pewni danego wyniku jesteśmy, nigdy nie przesadzając z ich wartością;
  • obstawianie przede wszystkim kuponów SOLO – kupony AKO są bardzo ryzykowne, choć kuszą dużymi wygranymi. Możemy po nie sięgać, ale naszymi głównymi kuponami powinny być te pojedyncze, które są stanowczo bezpieczniejsze. 

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Opcje bukmacherskie na ligę hiszpańską

Obstawianie ligi hiszpańskiej bardzo wielu typerów sprowadza do wskazywania wyników każdego z meczy – jest to błąd. Większość bukmacherów zapewnia nam bowiem dostęp do wielu innych opcji bukmacherskich, w tym do obstawiania:

  • ilości kartek – stawiamy na to, ile kartek (żółtych lub czerwonych) wyciągnie arbiter w czasie jednego spotkania;
  • dokładnego wyniku;
  • liczby bramek – wskazujemy ją w modelu poniżej / powyżej danej wartości – w lidze hiszpańskiej, ze względu na jej charakter, niemal zawsze pada dużo bramek;
  • rzutów rożnych – wskazujemy na to, ile rzutów rożnych zostanie podyktowane w czasie spotkania.

Pośród opcji znalazło się również miejsce na tak zwane zakłady terminowe, biorące pod uwagę to, kto wygra całą ligę czy kto zostanie w niej królem strzelców.

polski bukmacher bez podatku
Najlepszy Polski bukmacher online do obstawiania bez podatku

La Liga a oferta polskich bukmacherów

Z uwagi na jej popularność, ligę hiszpańską posiada w swojej ofercie większość polskich bukmacherów jak Betclic, STS czy Superbet. Nie każdy jednak proponuje atrakcyjne warunki jej obstawiania. Poniżej przedstawiamy te podmioty, które robią to najlepiej. 

Liga hiszpańska w ofercie STS

Liga hiszpańska od zawsze stanowi jeden z głównych elementów oferty bukmachera STS. Jest ona pokrywana przez niego w sposób kompletny, z atrakcyjnymi kursami, transmisjami na większość spotkań rozgrywanych w jej ramach oraz częstymi akcjami promocyjnymi.

Liga hiszpańska w ofercie Fortuny

Fortuna również traktuje ligę hiszpańską priorytetowo, dając typerom dostęp do konkurencyjnych kursów oraz pełnego pokrycia również wydarzeń z dołu tabeli, zawsze z wieloma opcjami bukmacherskimi. Buk jest też kolejnym operatorem, który daje dostęp do darmowych transmisji spotkań.

Liga hiszpańska w ofercie forBET

forBET to kolejny buk z dobrą ofertą na La Liga – daje możliwość obstawiania wszystkich jej spotkań w formule na żywo i przedmeczowej. Zapewnia też możliwość skorzystania z solidnego bonusu powitalnego, dającego nawet 2000 złotych gotówki na darmową grę.

Bukmacher

Jaki legalny bukmacher w Polsce oferuje najlepsze promocje i bonusy bukmacherskie za darmo? Takich bukmacherów jest kilku, STS, Betclic i Betfan to liderzy wśród bukmacherów oferujących najbardziej atrakcyjne bonusy dla graczy.

Promocje bukmacherów

Back to top button