Który bukmacher jest lepszy: forBET czy STS?

Wielu początkujących typerów bardzo często zastanawia się nad tym, z których firm bukmacherskich najbardziej opłaca się korzystać. Specjalnie z myślą o wszystkich tych graczach przygotowaliśmy dzisiejszy artykuł. Który bukmacher jest lepszy: STS czy forBET? Na to pytanie odpowiadamy w niniejszym artykule. Sprawdź, który z bukmacherów ma lepszą ofertę dla graczy. 

sts czy forbet który bukmacher lepszy
STS czy Forbet? Który bukmacher lepszy?

forBET czy STS – który bukmacher ma lepszą ofertę dla swoich nowych graczy?

Dla doświadczonych graczy może wydawać się, że zwycięzca takiego porównania może być tylko jeden. Czy jednak rzeczywiście tak będzie? Każdy nowy bukmacher musi przyciągnąć do siebie nowych graczy bo inaczej zginie na tym wielkim rynku zakładów sportowych. Przeczytaj dokładnie nasze porównanie i przekonaj się, który z bukmacherów ma lepsze propozycje dla swoich nowych graczy. 

Bonus powitalny – STS vs forBET 

Na sam początek warto omówić bonusy powitalne, jakie dla swoich nowych użytkowników mają przygotowane obie analizowane firmy bukmacherskie. W tej chwili wszyscy szanujący się bukmacherzy w Polsce, którzy chcą zyskać jak najwięcej oddanych typerów, muszą mocno inwestować w propozycje dla nowo zarejestrowanych osób, ponieważ w innym przypadku z pewnością nie uda im się osiągnąć rynkowego sukcesu. Jak zatem wypadli w tej konkurencji bukmacherzy forBET i STS? Sprawdźmy. 

W forBET każda nowo zarejestrowana osoba może otrzymać bonus powitalny od trzech pierwszych depozytów, których łączna wartość wyniesie do 2000 złotych. Niestety, dużym minusem jest fakt, iż nie jest to do końca bonus o wartości 100% od zrealizowanej wpłaty. Oczywiście przy pierwszym depozycie po wpłacie w wysokości 1000 złotych dostaniemy tyle samo w środkach bonusowych, jednak wartość bonusu przy drugim i trzecim depozycie będzie wynosić już tylko 75% oraz 50% wartości zrealizowanego depozytu.

Ponadto, bukmacher forBET ma także jasno określone wymagania obrotowe – najpierw, aby odblokować bonus, konieczne jest obrócenie jednorazowo depozytem po kursie w wysokości minimum 2,0. By móc wypłacić te środki, trzeba obrócić nimi czterema kuponami z trzema wydarzeniami po kursie wyższym od 1,30. 

darmowe obstawianie meczów w sts
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

W STS kwestia bonusów wygląda nieco inaczej. Tak samo jak w forBET, dostajemy tam środki przyznawane od depozytu. Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że w tym przypadku tylko i wyłącznie przy pierwszej wpłacie o wartości maksymalnej w wysokości 1200 złotych. Aby móc wypłacić te środki, trzeba obrócić nimi trzykrotnie po kursie minimalnym w wysokości 1,91. 

Bonusy powitalne u obu porównywanych bukmacherów są całkiem atrakcyjne, jednak wypadają dość słabo w porównaniu z innymi bukmacherami, takimi jak na przykład Betfan. W forBET ciekawy jest trójstopniowy depozyt oraz promocja dedykowana graczom, która daje łącznie 200 złotych ekstra.

Bukmacher STS ma jednak bardzo ciekawy, niezwykle wysoki bonus od wpłaty a także atrakcyjny bonus 29 PLN bez depozytu i zakład bez ryzyka wyróżniający się niskimi warunkami obrotu. Z tego względu oferta powitalna u bukmachera STS jest znacznie lepsza. Każdy, kto dopiero zaczyna swoją przygodę z obstawianiem zakładów bukmacherskich i zastanawia się, u którego bukmachera lepiej założyć konto, powinien wybrać STS. 

Bukmacher

Jaki legalny bukmacher w Polsce oferuje najlepsze promocje i bonusy bukmacherskie za darmo? Takich bukmacherów jest kilku, STS, Betclic i Betfan to liderzy wśród bukmacherów oferujących najbardziej atrakcyjne bonusy dla graczy.

Promocje bukmacherów

Back to top button