Kiedy najlepiej założyć konto bukmacherskie?

Uważasz, że dobrze znasz się na sporcie, rozrywce lub polityce? Kiedy zakładasz się z kolegami np. o dokładny wynik danego spotkania, to zazwyczaj okazujesz się najlepszy? Może warto zakładać się, od teraz, z bukmacherami? Kiedy założenie konta w takiej firmie bukmacherskiej będzie istotnie dobrym wyborem?

kiedy założyć konto u bukmachera
Kiedy najlepiej zarejestrować się w firmie bukmacherskiej?

Dobra znajomość danej dyscypliny to podstawa

Co jest potrzebne do regularnego wygrywania? To pytanie jest tutaj najważniejsze. W końcu zdecydowana większość graczy zakłada konta w firmach bukmacherskich, by wygrywać pieniądze, prawda? Okazuje się, że konieczna jest m.in. znajomość danej dyscypliny. Nie chodzi nam jednak o elementarne wiadomości. Tutaj potrzebna jest ekspercka wiedza. Dlaczego? Pozwól, że przedstawimy Ci kilka istotnych faktów związanych z tym tematem.

W firmach bukmacherskich jak STS czy Betclic pracują sami specjaliści. Z rozmaitych źródeł wiemy, że do procesu rekrutacji przykłada się sporą uwagę… bukmacherom zależy na wykwalifikowanym personelu. Osoby, które odpowiadają m.in. za wystawianie kursów znakomicie znają się na konkretnej dyscyplinie. Wszak gra toczy się o spore pieniądze. Firmy bukmacherskie, co nie jest tajemnicą, chcą zarabiać dużo gotówki.

Jeśli zatem ktoś ma zamiar być nie tylko równorzędnym rywalem, ale nawet lepszym, to nie wystarczy podstawowa wiedza. Interesujesz się od małego siatkówką? Uważasz, że znasz się naprawdę bardzo dobrze na tej dyscyplinie sportowej i obstawianie siatkówki może przynieść Ci zysk? Kluczowa kwestia jest taka, że nie można bazować na tym, co działo się kilka lub nawet kilkanaście lat temu. Aby być ekspertem, trzeba być cały czas na bieżąco.

29 PLN bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Dlatego najłatwiej w świecie zakładów bukmacherskich mają generalnie osoby, które pasjonują się konkretnym sportem. Dla nich to hobby, któremu – tak czy siak – poświęcają mniej więcej kilka godzin dziennie. Taka postawa prowadzi zaś do owocnych wyników w zakładach bukmacherskich. Osoby, które są w stanie regularnie poprawiać swoje kwalifikacje w tym temacie, na pewno powinny zastanowić się nad założeniem konta.

Silna psychika może uchronić przed bankrutcem

Sama wiedza na temat danej dyscypliny to nie wszystko. Gdyby tak było, pewnie wiele firm bukmacherskich już dawno ogłosiłoby bankructwo. Sprawa jest bowiem o wiele bardziej skomplikowana. Chcemy jednak zaznaczyć, że ekspercka znajomość danego tematu to tak naprawdę bardzo dobry fundament. Aby jednak regularnie wygrywać pieniądze w zakładach bukmacherskich, trzeba mieć coś jeszcze – liczy się także silna psychika.

Inaczej gra się za wirtualne żetony. Inaczej, kiedy gra toczy się o jakiś ułamek comiesięcznej wypłaty. Sam musisz zatem sobie odpowiedzieć na to pytanie. Jesteś odporny psychicznie? Gra za pieniądze nie wpłynie negatywnie na selekcję typów? Nie brakuje zaś osób, które „na sucho” praktycznie zawsze dobrze typują. Kiedy jednak przychodzi grać za prawdziwe pieniądze, to zaczynają się problemy… W ich głowach pojawiają się rozmaite wątpliwości. Niektóre typy są zatem odrzucane, chociaż w innych okolicznościach taka sytuacja nie miałaby w ogóle miejsca.

sts gry karciane wojna bakarat
Darmowy bonus na gry karciane w Betgames STS

Rozpoczyna się klasyczne „dzielenie włosa na czworo”. Taka postawa nie wróży dobrze. Jest to wszystko dość wyczerpujące i odbiera radość z gry. Praca nie musi być zawsze przyjemna. Nie powinna jednak działać destrukcyjnie. Warto zatem zastanowić się nad tym zagadnieniem. Osoby, na początku swojej przygody z zakładami bukmacherskimi, powinny zaś grac za relatywnie niewielkie pieniądze. Tak, by poznać tak naprawdę samego siebie. W końcu osoby, które nigdy wcześniej nie grały za gotówkę do końca nie wiedzą, jak np. zareagują na porażki.

Ważne jest trzymanie się ustalonych zasad

Jesteś konsekwentny? Jak sobie coś postanowisz, to dążysz do konkretnego celu? To bardzo dobra cecha charakteru. Przydaje się nie tylko w życiu prywatnym oraz zawodowym. Taka cecha jest także niezbędna w bukmacherce. Każdy gracz powinien ustalić sobie pewne kwestie. Np. limity dotyczące czasu spędzanego na obstawianiu i wydawanej gotówki.

Jeśli w danym miesiącu przegrasz więcej, niż założyłeś, to nie możesz zlecać kolejnej wpłaty. Lepiej zrobić sobie przerwę, a ten czas poświęcić na analizowanie błędów. W bukmacherce trzeba być pokornym i potrafić przyjmować porażki. Przegrana to nie jest koniec świata. Najgorzej jest wtedy, kiedy nie zostaną z niej wyciągnięte żadne konstruktywne wnioski.  

Bukmacher

Jaki legalny bukmacher w Polsce oferuje najlepsze promocje i bonusy bukmacherskie za darmo? Takich bukmacherów jest kilku, STS, Betclic i Betfan to liderzy wśród bukmacherów oferujących najbardziej atrakcyjne bonusy dla graczy.

Promocje bukmacherów

Back to top button