Jak zacząć z zakładami bukmacherskimi? – Poradnik

Zaczynanie nie jest proste, dlatego też czasami trzeba się dowiedzieć, co możesz zrobić, aby na starcie szło ci lepiej. My właśnie zamierzamy ci to ułatwić, dlatego też dziś przedstawimy ci najlepsze fakty o tym, co musisz zrobić, aby wygrywać na zakładach bukmacherskich!

Jak zacząć z zakładami bukmacherskimi? – Poradnik

Na sam początek

Przede wszystkim musisz zacząć od wyboru legalnego bukmachera – postaraj się wybrać takiego który najbardziej Ci odpowiada ze swoją ofertą. Obecnie w Polsce działa 20 legalnych firm bukmacherskich, ale z biegiem czasu może ich być więcej. Pamiętaj też, że po wybraniu legalnego bukmachera w Internecie, musisz się zarejestrować. Tego wymaga każdy bukmacher bez wyjątku. Sam proces nie jest skomplikowany, a większość bukmacherów wprowadziła opcje szybkiej rejestracji lub tymczasowej rejestracji konta. Jeśli wybierzesz tę drugą opcję, możesz normalnie obstawiać zakłady online, ale aby wypłacić swoje środki z wygranego kuponu, musisz ukończyć rejestrację. Ale wracając do tematu – jakbyś robił to normalnie (czyli rejestrując się u bukmachera), to musisz po rejestracji potwierdzić swoje dane – czyli przesłać zeskanowaną kopię zdjęcia lub dowodu osobistego lub paszportu oraz podanie numeru konta bankowego. Chociaż bukmacherzy automatycznie dodają kody promocyjne do rejestracji, coraz częściej zdarza się, że większość bukmacherów ma regulacje dotyczące kodów promocyjnych na formularzu rejestracyjnym.

darmowe obstawianie meczów w sts
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Nie myśl nawet o odgrywaniu się

Wiadomo, nikt nie lubi porażki, I często początkujący gracze zakładów bukmacherskich myślą sobie, że się ,,odegrają”. Wstrzymaj się z tym, ponieważ jest to łatwy sposób na uzależnienie się od zakładów sportowych. Jeśli rozdysponujesz swoje środki tak, aby co miesiąc zrobić kilka mniejszych zakładów, na dłuższą metę, jeśli odpowiednio się przygotujesz, możesz zwiększyć swoje szanse na zarobienie pieniędzy. Pamiętaj, że w tej branży nie ma rzeczy niemożliwych, więc każdy zespół może wygrać. Dlatego jeśli przegrasz, nie graj po to, aby się odegrać. Nie ma gorszego sposobu na zarządzanie swoimi środkami niż kontynuowanie obstawiania – z chęcią odegrania się.

Znaj swoje granice

Bardzo ważne jest, aby nigdy nie przekroczyć określonego budżetu na zakłady, ponieważ może to zagrozić Twojej stabilności finansowej lub spowodować nawet twoje zadłużenie. Niestety, ale w przypadku nieograniczonej liczby zakładów nie zdajesz sobie sprawy, ile stracisz, dlatego najlepiej włożyć 100 zł na konto i postawić dopiero w następnym miesiącu – jeśli później Po prostu przegap pieniądze, cóż, wszystko, co musisz zrobić, to poczekać do następnego miesiąca, aby zacząć obstawiać.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Wykorzystaj fora bukmacherskie

Na forach bukmacherskich możesz znaleźć bardzo wiele przydatnych informacji, które ułatwią ci obstawianie zakładów bukmacherskich w przyszłości. Dlatego też rejestracja, I regularne przesiadywanie na forach może sprawić, że dowiesz się czegoś, o czym bukmacher nie wie, przez co później lepiej obstawisz swój zakład.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherów

Back to top button