Jak wykorzystać typy sportowe dla swojego zysku?

Nie można zaprzeczyć, że wielu graczy szuka typów bukmacherskich po to, aby zarobić. Dlatego dziś przedstawimy wam, co warto o nich wiedzieć – już dziś dowiesz się o nich w naszym poradniku!

Jak wykorzystać typy sportowe dla swojego zysku?

Czy warto jest korzystać z typów bukmacherskich?

Niekoniecznie, bo bukmacherzy też szukają typów online. Dlatego tylko najszybszy gracz może stawiać zakłady na czas, dzięki czemu bukmacher nie obniży kursów na dany mecz, a tym samym nie będzie już szansy na to, aby zarabiać na dochodowych zakładach. W końcu, jeśli zdecydujesz się skorzystać z płatnych typów, musisz również zapłacić podatki i depozyt na rzecz bukmachera.

darmowe obstawianie meczów w sts
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Płatne typy

Czy to się opłaca? Raczej nie – bo oprócz kogoś, kto zrobi analizę za Ciebie (a nie możesz zagwarantować, że ten typ się powiedzie), musisz też liczyć się z tym, że płacisz za coś, co ma naprawdę niewielkie szanse na powodzenie. W końcu nikt nie może zagwarantować, że obstawisz pomyślnie, ponieważ sport jest tak nieprzewidywalny, że w żadnym wypadku wszystko się nie stanie tak, jak przewidziałeś. Sztuczka polega na zmniejszeniu potencjalnej szansy na nieudany zakład, ale aby ograć bukmachera i jednocześnie samemu nie stracić – do tego potrzeba o wiele więcej doświadczenia oraz wiedzy.

Nie denerwuj się!

Dobry typer powinien umieć odpowiednio wykorzystywać swoje emocje. Chcemy przypomnieć, że niektóre zakłady powinny być traktowane jako odskocznia, a tylko niektóre tak, aby wygrać. Dlatego jeśli jesteś osobą, która nie potrafi opanować nerwów i nie może podjąć decyzji pod presją, nie stawiaj zakładów, bo rozczarowany nie tylko nie zarobisz, ale i stracisz. Dlatego przed skorzystaniem z typów bukmacherskich zastanów się, czy warto iść tą drogą.

Każdy przegrywa na zakładach

Bez względu na to, jak dobrzy jesteśmy, prędzej czy później przegramy. Ponieważ jeśli chcesz obstawiać i nadal wygrywać, musisz dojść do siebie po porażce. Osoby, które mają skłonność do zapamiętywania każdej porażki, nie powinny stawiać zakładów. Dobrzy gracze muszą umieć zaakceptować porażkę, dogłębnie ją przeanalizować i wyciągnąć wnioski, by więcej nie popełnić tego samego błędu.

Naturalnie tu pojawia się też często chęć, aby zapłacić komuś za analizę oraz wytypowanie zwycięzcy, ale jak już wcześniej wspomnieliśmy – stracisz wtedy podwójnie, nie mówiąc już o tym, że przecież każdy może wyszukać w internecie haseł takich jak ,,typy na euro” i postawić za ich pomocą – wśród tego grona osób są również i bukmacherzy.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Decyzje podejmowane za szybko są dla ciebie złe

Oczywiście, jeśli chcesz wygrać, nigdy nie powinieneś podejmować nagłej decyzji. Co to ma wspólnego z typami? Cóż, ma wiele rzeczy, ponieważ przed każdym zakładem warto sprawdzić typ, który chcesz postawić. Nagłe podejmowanie ryzyka się nie opłaci, ponieważ poleganie wyłącznie na typach bukmacherskich może uniemożliwić wygraną.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherów

Back to top button