Jak typować skoki narciarskie?

Miłośników skoków narciarskich w tym kraju naprawdę nie brakuje. Można z czystym sumieniem stwierdzić, że jest to dyscyplina zimowa numer jeden na terenie naszego państwa. Też jesteś fanem tego sportu? Co tydzień oglądasz skoki najlepszych zawodników? A może warto skorzystać ze swojej wiedzy i zacząć wygrywać bardzo dobre pieniądze? Co zrobić, żeby tak się właśnie stało?

jak typować skoki narciarskie
Obstawianie skoków narciarskich – Jak to robić?

Obecna forma zawodnika

W celu wygrywania dużych pieniędzy bardzo ważne jest to, aby skrupulatnie analizować tę dyscyplinę sportową. Co jest tutaj na pewno ważne? M.in. musisz mieć świadomość tego, kto aktualnie jest w najlepszej dyspozycji. Trzeba podkreślić, że legalni bukmacherzy dają różne opcje dotyczące tej właśnie dyscypliny sportowej. Możesz zdecydować się obstawiać, kto będzie triumfatorem treningów, kwalifikacji lub konkursu głównego. To jednak nie wszystko. Możesz też typować, który zawodnik będzie lepszy w parze h2h od innego skoczka. Aby zbliżyć się do wygranej, należy weryfikować obecną dyspozycję.

Jak można to robić? Jak obstawiać skoki narciarskie żeby wygrywać z bukmacherem? Biorąc pod uwagę np. wyniki z ostatnich zawodów. Naszym zdaniem warto natomiast odpuszczać granie – przynajmniej za poważne stawki – treningów lub kwalifikacji. Często jest bowiem tak, że niektórzy zawodnicy nie przykładają się do swoich skoków na 100%. Wiedzą, że muszą po prostu tyle i tyle skoczyć, aby zakwalifikować się itp. Treningi i kwalifikacje to natomiast znakomite pole do obserwacji. Można z nich wysuwać bardzo konstruktywne wnioski. Pomagają one potem lepiej typować np. triumfatora konkursu głównego.

Jak zawodnikowi idzie na danej skoczni?

Każdy skoczek ma swój ulubiony obiekt. Tak samo ma też skocznie, które nie do końca mu leżą. Chcesz sprawdzić, czy zawodnik ma realne szanse na osiągnięcie dobrego wyniku w trakcie konkretnego weekendu? Warto zatem zweryfikować, jak konkretny skoczek radził sobie na danym obiekcie w poprzednim sezonie lub nawet w kilku poprzednich sezonach. Wtedy te obserwacje będą zdecydowanie bardziej miarodajne. Dobrze jest też analizować kursy bukmacherów. Najczęściej bowiem osoby odpowiedzialne za ich wystawianie dobrze wiedzą, dlaczego ten zawodnik jest faworytem, a drugi tak zwany underdogiem…

Co jeszcze zrobić, aby przybliżyć się do regularnego wygrywania pieniędzy na skokach narciarskich? Każdemu graczowi zakładów radzimy, żeby systematycznie poszerzał wiedzę na temat tej dyscypliny. Można to natomiast zrobić m.in. czytając rozmaite serwisy internetowe – nie tylko polskie, ale także zagraniczne. Są tam bowiem różne ciekawe informacje, które pomagają poznać po prostu potencjał skoczków.

Bukmacher

Jaki legalny bukmacher w Polsce oferuje najlepsze promocje i bonusy bukmacherskie za darmo? Takich bukmacherów jest kilku, STS, Betclic i Betfan to liderzy wśród bukmacherów oferujących najbardziej atrakcyjne bonusy dla graczy.

Promocje bukmacherów

Back to top button