Jak obstawiać mecze żeby pokonać bukmachera?

Zakłady bukmacherskie w ostatnim czasie stały się czymś popularnym i coraz więcej osób decyduje się na pozyskiwanie w ten sposób dodatkowych środków finansowych. Owszem, jest to nie tylko dobry pomysł na zarobienie dodatkowych pieniędzy, ale także dobra zabawa. Niestety gorzej, gdy niedoświadczony gracz zaczyna typować na dużą skalę, a na koniec okazuje się, że wszystkie typy były nietrafione. W takim momencie może pojawić się frustracja i żal. Warto więc wiedzieć jak grać w sposób umiejętny, aby wyjść z tego zwycięsko. Przede wszystkim należy pamiętać, aby być czujnym i do wszystkich typów podchodzić z rezerwą. 

jak obstawiac mecze w zakładach
Jak obstawiać w zakładach bukmacherskich żeby pokonać bukmachera?

Czym jest „system Kelly”?

System Kelly jest to rozsądna strategia, która określa, jaki procent budżetu gracz może poświęcić na każdym etapie gry na dany mecz w zależności od szacowanych przez niego szans na wystąpienie danego rezulatatu. Stawka na taki zakład powinna być proporcjonalna do kursu. System ten jest przeznaczony dla gracz, którzy cenią sobie długofalową grę.

Czym jest „płaska stawka”?

Płaska stawka to nic innego, jak najławiejsza metoda stawkowania. Można korzystać z kilku jej odmian, a mianowicie: 

  • taka sama kwota na każdy zakład
  • taki sam procent bankrolla na każdy zakład
  • stawka płaska modyfikowana
darmowe obstawianie meczów w sts
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Czym jest „system Piętnastka”?

System Piętnastka jest to system, który polega na tym, że przy każdym etapie gracz ma możliwość przegranej, ponieważ ma zapas z poprzedniego etapu. Aczkolwiek, jeżeli przegra dwa razy to cofa się do etapu z mniejszą stawką, gdzie również ma możliwość jednej pomyłki. 

Jak obstawiać i wybierać typy?

Przede wszystkim należy skupić się na rozgrywkach, na których się znasz, resztę należy wykluczyć, gdyż zwiększa to ryzyko Twojego niepowodzenia. Wszystkie zakłady z kursem 1,40 i niższymi powinny zostać przez Ciebie wykluczone. Pamiętaj także, że powinieneś analizować informację jedynie ze sprawdzonych źródeł. Nie należy ich szukać na wszystkich dostępnych forach internetowych, ponieważ większość z nich nie przedstawia rzetelnych informacji.

Dobrych i sprawdzonych informacji należy szukać wyłącznie na tych stronach, które nie są płatne, ponieważ eksperci na płatnych stronach często podają niesprawdzone informacje, aby dopasować się pod abonentów. Forum bukmacherskie BetOnline to jedno z takich zaufanych miejsc w internecie, to właśnie tam od 15 lat gracze dzielą się swoimi typami, analizami itp.

Jak wybrać odpowiedniego bukmachera?

Należy pamiętać, że każdy gracz może grać u kilku bukmacherów na raz. Aczkolwiek zabronione jest tworzenie kilku kont u jednej firmy bukmacherskiej, gdyż jest to nielegalne. W internecie jest ogromny wybór, Polscy bukmacherzy robią co mogą żeby przekonać graczy do siebie. Wybierając odpowiedniego bukmachera należy przede wszystkim przeanalizować to czy posiadają oni placówki stacjonarne i strony internetowe, czy są obecni na giełdzie, jakie są ich finanse, jak również to, czy dana firma długo działa na rynku. Bowiem te wszystkie aspekty wpływają na wiarygodność danej firmy bukmacherskiej. 

kod promocyjny na bonus 550 pln w betclic online
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na darmowy bonus

Czy lepiej opłaca się grać za pośrednictwem internetu, niż w placówce stacjonarnej?

Jeżeli chodzi o kwestię obstawiania zakładów w internecie, to z całą stanowczością należy stwierdzić, iż gracz ma więcej korzyści. Do korzyści tych należy zaliczyć przede wszystkim różnego rodzaju bonusy, promocje, jak również możliwość obstawiania na żywo. Niestety w dalszym ciągu wiele osób ma pewne obiekcje związane z obstawianiem zakładów w internecie, ponieważ podczas rejestracji każdy gracz musi podać dane, takie jak: imię i nazwisko, adres zamieszkania, telefon kontaktowy i adres e-mail.

Oprócz tego, w celu weryfikacji danych każdy gracz zobowiązany jest do przesłania skanu dowodu tożsamości. Oczywiście wszystkie dane użytkownika są w pełni bezpieczne, a firmy bukmacherskie, które świadczą usługi w internecie posiadają specjalną licencję wydawaną przez Ministerstwo Finansów. W związku z czym gra taka jest w pełni legalna i bezpieczna. Również wszelkie płatności odbywane są za pomocą specjalnych zabezpieczeń systemowych. Nie ma więc możliwości o wycieku tak zwanych „danych wrażliwych” danego użytkownika takiej strony. 

Czym jest „coverowanie”?

Cover jest to najpopularniejsza metoda gry przez graczy. Polega ona na obstawieniu dwóch z trzech możliwych wariantów danego zakładu sportowego, który pozwala na jednym z nich uzyskać wygraną, a w przypadku drugiego odzyskać postawioną stawkę. Natomiast w przypadku wystąpienia zdarzenia niepożądanego, zostają stracone przez gracza stawki. Do pozytywnych cech covera należy zaliczyć przede wszystkim: szybki sposób zarobienia pieniędzy, mały nakład czasu, jak również małe ewentualne straty finansowe. 

Jak obrócić bonus bukmacherski?

Obrót bonusu polega na obstawieniu zakładu za z góry określoną w warunkach promocji kwotę. Szczególną uwagę należy zwrócić na kwestię kwoty wymaganej do obrotu, kurs minimalny zakładów kwalifikujących się do obrotu bonusem, rodzaj zakładów kwalifikujących się do obrotu bonusem, jak również czas na dokonanie obrotu bonusem. Teoretycznie przy wpłacie 100 złotych, gracz powinien otrzymać 100 złotych bonusu w gratisie. 

Obstawianie faworytów, a niskie kursy

Jeżeli chodzi o kwestię faworytów to bukmacherzy lubią ich zawyżać i jeżeli już ma być na jakimś kursie wartość to lepiej dla bukmachera, żeby był to jak najniższy kurs, jeżeli nie jest on przekonany do słuszności swoich szacunków. Stawianie na niskie kursy oznacza nic innego, jak to, że gracz będzie miał możliwość częstszego wygrywania, a jego bankroll będzie wystawiany na mniejsze ryzyko wysokich poziomów stawek zakładów. 

Słownik bukmacherski

Bankrolll – jest to ilość pieniędzy przeznaczona na daną grę. Jest podstawą zarządzania pieniędzmi, jak również ryzykiem w grze przeciwko bukmacherowi.

Dead heat – określenie to stosowane jest wyłącznie podczas zakładów na Turnieje, golfy i krykiety. Gdzie dwóch lub więcej uczestników może uplasować się na tej samej pozycji. 

Money line – jest to forma zakładów, która stosowana jest u amerykańskich bukmacherów. Określenie to oznacza, że wynik typowany jest wraz z dogrywką oraz ewentualnymi rzutami karnymi. 

Max stake – jest to maksymalna stawka na dany zakład

Void – jest to zakład unieważniony

Stake – jest to stawka za dany zakład

Odd – jest to kurs

Bukmacher

Jaki legalny bukmacher w Polsce oferuje najlepsze promocje i bonusy bukmacherskie za darmo? Takich bukmacherów jest kilku, STS, Betclic i Betfan to liderzy wśród bukmacherów oferujących najbardziej atrakcyjne bonusy dla graczy.

Promocje bukmacherów

Back to top button