Jak nauczyć się obstawiać zakłady bukmacherskie lepiej?

To oczywiste, że każdy chciałby wygrywać na zakładach bukmacherskich jak najwięcej, oraz jak najszybciej – jednakże nie tędy droga, z racji tego, że bardzo ciężko będzie nam wygrywać z bukmacherem, ponieważ to po jego stronie stoją specjaliści do spraw prognoz bukmacherskich – jednakże mimo to, że sytuacja wydaje się beznadziejna – czy możemy coś zrobić, aby zacząć z nim wygrywać?

Jak nauczyć się obstawiać zakłady bukmacherskie lepiej?

Dlaczego zakłady bukmacherskie noszą taki a nie inny stygmat?

To proste, ponieważ wygrywanie pieniędzy u bukmachera nie jest łatwe. Przecież gdyby legalny bukmacher praktycznie rozdawał swoje pieniądze, to prowadzenie takiego biznesu nie będzie dla niego opłacalne, prawda? Dlatego, aby wygrywać zakłady sportowe – musimy być po prostu naprawdę nieźli w obstawianiu. Inną opcją jest postawienie zakładu za pośrednictwem specjalnej firmy – to zrobi wszystko za nas – analiza sportowa, najlepsze kursy, jednakże jest to już opcja tylko dla bogatych ludzi a z drugiej strony nadal nie mamy pewności (ani gwarancji), że taki zakład się powiedzie, prawda? Statystyczny Polak mówi, że pieniądze zarobione na zakładach sportowych są złe. Być może, jednakże z drugiej strony pieniądz nie śmierdzi, nie mówiąc już o tym, że dla większości jest to po prostu hobby. Ponadto zarabianie w ten sposób nie jest łatwe. Aby odnieść jakiekolwiek korzyści z obstawiania, musimy mieć niemal profesjonalną wiedzę na temat sportu, i najlepiej mieć doświadczenie w zakładach sportowych. No dobrze, ale do czego zmierzamy? Otóż to bardzo proste, ponieważ wiedza na temat zakładów bukmacherskich, jaką możemy w naszym kraju zdobyć, jest mocno ograniczona, z racji tego, że znalezienie dobrych informacji na temat obstawiania zakładów jest ciężkie, dlatego też musisz nastawić się na to, żeby albo poznać j. angielski, albo też czytać informacje na ten temat na angielskich forach bukmacherskich.

darmowe obstawianie meczów w sts
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

To co – nasze fora są gorsze?

Oczywiście, że nie. Na Polskich forach bukmacherskich można zdobyć naprawdę dużo wiedzy odnośnie obstawiania zakładów online, jednakże w większości są to informacje właśnie zaczerpnięte z anglojęzycznych forum, bądź też innych miejsc, w których nikt się nie dziwi temu, że ktoś na przykład chodzi sobie do stacjonarnych punktów bukmacherskich po to, aby obstawić zakład – nie mówiąc o tym, że tradycja gier losowych w naszym kraju nie jest zbyt mocno zakorzeniona. No ale wracając do tematu – zdobywając informacje na temat stylów obstawiania, oraz sposobów obstawiania może być naprawdę niezłym sposobem na to, aby ulepszyć nasz własny styl, a na dodatek wykryć błędy, których pierwotnie mogliśmy nie zauważyć, przez co przestaniesz popełniać błędy, które potencjalnie sprawiały, że przegrywałeś swoje zakłady. Oprócz tego – możesz zacząć typować, zamiast obstawiać zakłady, przez co nic nie stracisz, a tylko nabierzesz więcej doświadczenia.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherów

Back to top button