Jak duże pieniądze możemy zyskać na bonusach bukmacherskich?

Obiecujesz sobie, że tym razem już założysz internetowe konto bukmacherskie? Do tej pory jeszcze nie udało Ci się tego zrobić? Szukasz zaś takiego podmiotu hazardowego, który będzie nie tylko profesjonalny, legalny, ale także hojny w kontekście bonusów? Wszystkie te kryteria spełnia firma bukmacherska Betfan. Sprawdź poniżej, co możesz otrzymać w podmiocie promowanym na co dzień przez Mariusza Pudzianowskiego.

Jaka jest pierwsza promocja oferowana na start w Betfan?

Wybierając podmioty hazardowe należy stawiać przede wszystkim na takie firmy, które są legalne. A dopiero w drugiej kolejności można pokusić się o porównanie oferty w kontekście bonusowym. Betfan tak naprawdę nie powinien mieć sobie nic do zarzucenia. Wszak ta firma bukmacherska zapewnia świetne promocje na start. Co konkretnie można tutaj uzyskać? Między innymi jest to cashback. Bonusy bukmacherskie tego właśnie typu cieszą się sporym zainteresowaniem wśród graczy z Polski. A wszystko dlatego, że są one bardzo przydatne. Jakie są tutaj najważniejsze warunki? Aby otrzymać cashback, musisz mieć konto oraz wpłacić pieniądze. Minimalna suma to 50 PLN, a maksymalna wynosi dokładnie 12 razy tyle (600 PLN). Potem gracz powinien obstawić premierowy zakład. Jeśli uda mu się trafić, to super. W przypadku porażki też jednak świat się nie skończy… A wszystko dlatego, że firma bukmacherska Betfan zapewnia zwrot stawki. Do poziomu 600 PLN. Aby móc potem wypłacić pieniądze, należy liczyć się z jednokrotnym obrotem bonusem.

Podwojenie drugiej wpłaty: poznaj najistotniejsze informacje

Okazuje się, że ta firma bukmacherska honoruje nie tylko pierwsze wpłaty, ale także drugie. Zastanawiasz się, jakie są tutaj najważniejsze warunki? Masz już konto w firmie bukmacherskiej Betfan? Teraz czas na dokonanie drugiego depozytu. W przypadku tej promocji minimalna wpłata wynosi zaledwie 100 PLN. W takiej sytuacji możesz potem zainkasować 100% do 100 PLN. Jeśli zaś wpłacisz 1000 PLN, to sumarycznie będziesz miał na koncie nawet 2000 PLN. Jakie są tutaj kluczowe warunki w kontekście obrotu? W tym przypadku gracz musi zagrać za trzykrotność otrzymanego wcześniej bonusu. Akceptowane są wyłącznie kupony akumulowane. Muszą się one składać minimum z trzech zdarzeń. O czym jeszcze pamiętać? O minimalnym kursie. Wszak nie może być on mniejszy na każdym kuponie od 2,50. Poza tym gracz firmy bukmacherskiej Betfan ma dwa tygodnie na wykonanie tego obrotu bonusem. Na takich promocjach można się zaś nieźle obłowić.

Zakład bez ryzyka

W czasie zakładania konta w Betfan warto wpisać specjalny kod promocyjny. Jego treść to „SPORTBETFAN”. W końcu opisywana dzisiaj firma bukmacherska potem to hojnie nagrodzi. Każda osoba, która spełni ten warunek, otrzyma później zakład bez ryzyka (70 PLN). Takie promocje cieszą się sporym zainteresowaniem, co jednak nie powinno być w ogóle zaskakujące. W końcu możesz zainkasować dobre wyniki nie ponosząc na tym polu żadnego ryzyka po swojej stronie. Jeśli bowiem przegrasz, to środki bukmachera, a nie swoje. Warto korzystać z tych wszystkich bonusów, by notować bardzo dobre wyniki w Betfan.

Bukmacher

Jaki legalny bukmacher w Polsce oferuje najlepsze promocje i bonusy bukmacherskie za darmo? Takich bukmacherów jest kilku, STS, Betclic i Betfan to liderzy wśród bukmacherów oferujących najbardziej atrakcyjne bonusy dla graczy.

Promocje bukmacherów

Back to top button