Fortuna kupony bez podatku na kwalifikacje Mistrzostw Europy 2002

W związku ze spotkaniem eliminacyjnym Mistrzostw Europy 2020 bukmacher Fortuna oferuje promocję, swoim graczom, w której zwiększa wygrane o 14%.

Piłkarskie Happy Hours

Piłkarskie Happy Hours

Oferta skierowana do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Gracz, który chce liczyć na większą wygraną musi w dniu 13 października w godzinach od 17:00 – 18:00 zagrać kupon AKO lub MAXIKOMBII i dodać do kuponu bonus kursowy „happy hours”.

Bukmacher Fortuna wymaga, żeby na kuponie bonusowym znajdowały się co najmniej trzy zdarzenia, gdzie wszystkie typy musza pochodzić z oferty przedmeczowej z piłki nożnej.

bukmacher betclic oferta bonusów za darmo
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na darmowy bonus

Jest z czego wybierać, ponieważ oferta bukmachera jest bogata, a poza tym rozegrane są pojedynki eliminacyjne do Mistrzostw Europy 2020. W tym czeka nas pojedynek na PGE Narodowym, gdzie to Polacy zagrają z Macedonią Północną.

Minimalna stawka kuponu to 20 PLN.

Bukmacher Fortuna automatycznie zwiększy wygraną swoim graczom pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym kupon został rozliczony jako wygrany.

Podczas tej promocji każdy gracz może zagrać dowolną ilość kuponów.

Fortuna: Bonusy na start

Użytkownicy, którzy wpiszę kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta mogą liczyć na darmowe bonusy już na start:

  • freebet bez depozytu o wartości 20 PLN
  • bonus 100 % wartkości wpłaty do 1000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 115 PLN

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (1 vote)

Bonusy bukmacherskie

Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka czy też bonusy bez depozytów. Wszystko to oferują najlepsi legalni bukmacherzy online w Polsce.

Promocje bukmacherów

Back to top button