Fortuna kupony bez podatku na kwalifikacje Mistrzostw Europy 2002

W związku ze spotkaniem eliminacyjnym Mistrzostw Europy 2020 bukmacher Fortuna oferuje promocję, swoim graczom, w której zwiększa wygrane o 14%.

Piłkarskie Happy Hours

Piłkarskie Happy Hours

Oferta skierowana do wszystkich graczy, którzy posiadają aktywne u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Gracz, który chce liczyć na większą wygraną musi w dniu 13 października w godzinach od 17:00 – 18:00 zagrać kupon AKO lub MAXIKOMBII i dodać do kuponu bonus kursowy „happy hours”.

Bukmacher Fortuna wymaga, żeby na kuponie bonusowym znajdowały się co najmniej trzy zdarzenia, gdzie wszystkie typy musza pochodzić z oferty przedmeczowej z piłki nożnej.

bukmacher betclic oferta bonusów za darmo
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na darmowy bonus

Jest z czego wybierać, ponieważ oferta bukmachera jest bogata, a poza tym rozegrane są pojedynki eliminacyjne do Mistrzostw Europy 2020. W tym czeka nas pojedynek na PGE Narodowym, gdzie to Polacy zagrają z Macedonią Północną.

Minimalna stawka kuponu to 20 PLN.

Bukmacher Fortuna automatycznie zwiększy wygraną swoim graczom pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym kupon został rozliczony jako wygrany.

Podczas tej promocji każdy gracz może zagrać dowolną ilość kuponów.

Fortuna: Bonusy na start

Użytkownicy, którzy wpiszę kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji konta mogą liczyć na darmowe bonusy już na start:

  • freebet bez depozytu o wartości 20 PLN
  • bonus 100 % wartkości wpłaty do 1000 PLN
  • zakład bez ryzyka do 115 PLN

Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka czy też bonusy bez depozytów. Wszystko to oferują najlepsi legalni bukmacherzy online w Polsce.

Promocje bukmacherów

Back to top button