Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 darmowy freebet od Fortuny

Przed nami spotkania eliminacyjne do Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Z okazji tych pojedynków bukmacher Fortuna przygotował promocję swoim graczom, w której to akcji przyznaje darmowe freebet o wartości 10 PLN.

Fortuna freebet za darmo

Fortuna freebet za darmo

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna, a poza tym wcześniej dokonali co najmniej jednej wpłaty.

Z tej promocji można skorzystać w dniach od 11 do 13 października do godz. 20:45. Gracz nie musi nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

W ramach tej akcji kwalifikują się jedynie kupony AKO, na których znajdują się co najmniej trzy zdarzenia. Wszystkie typy muszą pochodzić z oferty przedmeczowej z piłki nożnej.

Obowiązkowo na kuponie musi znajdować się typ na spotkanie Polska – Macedonia w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2020. Należy jednak wiedzieć, że kupon promocyjny musi zostać zagrany z aplikacji mobilnej.

bukmacher betclic oferta bonusów za darmo
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na darmowy bonus

Kupon promocyjny musi zostać zawarty za co najmniej 10 PLN. Natomiast z akcji są wykluczone kupony, które zostały zawarte za środki bonusowe.

Bukmacher Fortuna przyzna darmowy freebet o wartości 10 PLN pod warunkiem, że zagrany kupon spełnia powyższe warunki promocji, a poza tym został rozliczony jako wygrany.

Bonus bez depozytu od Fortuny:

Bukmacher Fortuna przyznaje darmowy bonus o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakłady sportowe i to bez dokonania wpłaty. Wystarczy wpisać kod promocyjny BETONLINE podczas rejestracji. To sprawi, że wspomniany operator dokona aktywacji freebeta.

Poza tym gracz, który umieści pierwszy swój depozyt może liczyć na bonus równowartości wpłaty, gdzie maksymalnie można otrzymać nawet 1000 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka czy też bonusy bez depozytów. Wszystko to oferują najlepsi legalni bukmacherzy online w Polsce.

Promocje bukmacherów

Back to top button