Czy warto jest obstawiać u STS? – Poradnik dla początkującego gracza

Wielu początkujących zastanawia się, czy w ogóle warto jest obstawiać u STS. W końcu jest to największy bukmacher w Polsce – a jak wiadomo czasami nie warto jest grać u największego ,,molocha” na rynku. My jednak rozwiejemy te wątpliwości – dlatego też dziś dowiesz się, czy warto jest obstawiać u STS!

Czy warto jest obstawiać u STS? – Poradnik dla początkującego gracza

Czym kieruje się STS?

Początkowo STS był normalnym bukmacherem, jednakże z czasem przeniósł się do internetu i zaczął preferować swoje usługi online. Co ciekawe, firma bukmacherska STS jest właśnie pierwszą firmą w Polsce, która uzyskała koncesję na oferowanie zakładów bukmacherskich online. Naturalnie nie oznacza to wcale, że STS zrezygnował z oferowania swoich usług w stacjonarnych punktach bukmacherskich, ale mimo wszystko przeszedł na inny tryb oferowania swoich usług stacjonarnie. Otóż teraz oferuje on swoje zakłady poprzez franczyzę – polega to mniej więcej na tym, że prywatni przedsiębiorcy pod szyldem STS oferują zakłady lokalnie.

darmowe obstawianie meczów w sts
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Zakłady na e-sport

STS odniósł duży sukces oferując zakłady e-sportowe w najgorszych momentach pandemii – ponieważ gry e-sportowe odbywają się w zasadzie w standardowy sposób – nie ma nic wspólnego z pandemią, ponieważ są rozgrywane bez udziału społeczeństwa. Ponadto, pomimo trudnych czasów, STS nie zdecydował się na zmianę swoich promocji i nadal oferuje bardzo ciekawe promocje na start dla początkujących.

Problemy z covid-19

Niezaprzeczalnie za sprawą koronawirusa wiele rzeczy się pogarsza nie tylko w gospodarce, ale także w zawodach sportowych. W związku z zeszłoroczną pandemią wielu bukmacherów musiało przestać oferować gry losowe w internecie, ale STS nie zrezygnowało, ponieważ oferuje również wirtualne sporty, e-sporty, a nawet gry Betgames, czyli zakłady na gry karciane online. STS udowodnił, że jest godny zaufania, nie wyjdzie z rynku i nie zawiesi działalności, dlatego bukmacher zajmuje pierwsze miejsce w wielu rankingach bukmacherskich. Dla nas nie jest to zaskakujące, oprócz Fortuny, ten bukmacher słucha również klientów i zawsze stara się dostosować swoją ofertę do konkretnych sytuacji – i jak widać, pandemia była jedną z tych sytuacji.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy warto typować zakłady u STS?

Tak naprawdę zależy to od pojedynczej jednostki, czy akurat opłaca się grać u tego, czy też innego bukmachera. Wiele zależy od tego, jak podchodzisz do tematu kursów, który sport jest twoim ulubionym, etc. W końcu na Polskim rynku istnieje około 20 legalnych bukmacherów i nikt cię nie przymusza do tego, abyś rejestrował się akurat u tego bukmachera. Warto jednak pamiętać o tym, że przecież STS posiada jedną z najlepszych ofert jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie, dlatego też warto jest przemyśleć to, czy aby na pewno nie warto się przypadkiem zarejestrować u tego a nie innego bukmachera.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherów

Back to top button