Czy warto jest korzystać z bonusów bukmacherskich?

Wielu graczy na początku swojej zabawy z zakładami bukmacherskimi stara się załatwić sobie jak najwięcej bonusów bukmacherskich – tylko że wielu z nich zapomina o tym, że przecież bukmacher im nic za darmo nie da. Dlatego też dziś dowiesz się, czy warto jest korzystać z bonusów bukmacherskich!

Czy warto jest korzystać z bonusów bukmacherskich?

Zacznijmy od regulaminów

Oczywiście bukmacherzy wprowadzają zasady w bonusach bukmacherskich głównie po to, aby zapobiegać potencjalnym oszustwom – w końcu każdy stara się zmaksymalizować swoje zyski. Oczywiście bukmacherzy wykorzystają to nie tylko w bonusach powitalnych, ale także w kolejnych bonusach lojalnościowych i darmowych zakładach.

Z reguły bonusy i promocje bukmacherskie wymagają obrotu całą sumą po określonym kursie, co dla wielu graczy przekreśla wygraną i wypłacenie całego bonusu – co jest działaniem zamierzonym. W końcu takie promocje są typowymi narzędziami dla marketingu większości bukmacherów, a nie sposobem na zysk dla gracza. Wszystko, co możemy zrobić aby nie dać się nabić w butelkę, to uważnie przeczytać warunki bonusu, aby uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek w przyszłości.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Czym jest obrót bonusu?

Być może kilka razy spotkałeś się z hasłem „obrót bonusem”, prawda? Jeśli jednak nadal nie wiesz, o co z tym chodzi, to już tłumaczymy. Otóż legalni bukmacherzy co prawda zazwyczaj zapewniają bardzo przyjemną rozrywkę, ale oczywiście operatorzy to firmy, które nie mają w zwyczaju dzielić się pieniędzmi z klientami. W końcu załóżmy, że rejestrujemy nowe konto gracza u konkretnego bukmachera, który zapewnia ciekawe promocje dla nowych graczy – na przykład pomnożenie depozytu przez x2. Co to znaczy?

Teoretycznie wystarczy wpłacić 50 zł, a buk „wpłaci” pozostałe 50 zł na Twoje konto. Jednakże tu jest haczyk, ponieważ buk wpłaci je na konto bonusowe, co sprawi, że ,,darmowe” środki są zamrożone, co uniemożliwia nam wypłatę środków na konto bankowe, dopóki nie spełnimy wymagań zawartych w regulaminie. Zazwyczaj są one ustawione w taki sposób, abyś miał minimalne szanse na wygraną. Przykładem może być tradycyjny już kurs minimalny 1.91, przy obróceniu całą kwotą minimum trzykrotnie. Na zakładach bukmacherskich rzadko kto wygrywa, a na dodatek jeśli w grę wchodzą tutaj początkujący, nie mówiąc już o wygrywaniu kilka razy pod rząd.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy warto jest w takim razie korzystać z bonusów bukmacherskich?

To naprawdę zależy od Ciebie, ponieważ nie każdy bonus jest tak zły, że nie da się obstawić, ale trzeba być ostrożnym, ponieważ główną ideą bonusu jest praktycznie darmowy marketing w zamian za oferowanie ,,bonusów na start” przez bukmacherów. Takie promocje na pewno mogą być wykorzystane, po to aby zdobyć trochę doświadczenia, ale na pewno gracz nie powinien liczyć na to, że dopiero zaczynając grać będzie w stanie otrzymać całą kwotę z promocji na swoje konto.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Promocje bukmacherów

Back to top button