Czy w Betclic można obstawiać legalnie?

Betclic to bardzo popularna firma bukmacherska w Polsce. Okazuje się, że jest ona coraz częściej wybierana przez Polaków. Czy jednak to będzie istotnie dobry wybór? Czy Betclic to bukmacher internetowy całkowicie legalny? Jaka oferta została przygotowana dla użytkowników? Jak to jest natomiast z bonusem powitalnym?

betclic legalny czy nie
Czy obstawianie w Betclic Polska jest legalne?

Czy Betclic to legalny bukmacher w Polsce?

Na samym początku warto wyjaśnić tę kwestię. Kiedyś Betclic był podmiotem, który działał nielegalnie na terenie Polski. Potem w życie weszła Ustawa Hazardowa – wprowadzona przez obecny rząd. Na pewien okres Betclic wycofał się z polskiego rynku. Decydenci w tej firmie bukmacherskiej doszli do wniosku, że warto podjąć współpracę z Ministerstwem Finansów. Złożyli zatem odpowiedni wniosek. Dostarczyli wszystkie niezbędne papiery. Po pewnym czasie okazało się, że wniosek został zaakceptowany. W związku z tym Betclic to w tym momencie bukmacher internetowy całkowicie legalny. Posiada on zezwolenie dotyczące urządzania bukmacherskich zakładów wzajemnych – za pośrednictwem internetu.

Licencja na zakłady bukmacherskie Betclic została wydana przez Ministerstwo Finansów dokładnie 26 września 2018 roku. Wszystkie tego typu dokumenty mają zaś ważność 6 lat. Potem należy ponownie ubiegać się o stosowną licencję. Naszym zdaniem Betclic nie będzie miał jednak z tym żadnego problemu. Jest to firma naprawdę profesjonalna – i to pod wieloma względami. Można tam zatem swobodnie się zarejestrować. Nie musisz mieć żadnych, nawet najmniejszych obaw, iż będzie to wiązało się z jakimiś konsekwencjami prawnymi itp.

darmowe obstawianie meczów w sts
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Co można obstawiać w zakładach Betclic Polska?

Betclic słynie także z tego, że oferuje naprawdę bardzo dużo wariantów do typowania. Gracze są zaś bardzo zadowoleni z takiego obrotu spraw. Co jest generalnie do typowania? To m.in. piłka nożna. Łatwo domyślić się, że to zdecydowanie najbardziej popularny sport w Polsce. Możesz obstawiać różnego rodzaju rozgrywki klubowe lub reprezentacyjne. Nie brakuje zakładów podstawowych oraz dodatkowych. Biorąc pod uwagę warianty krótkoterminowe lub długoterminowe. Jakie inne dyscypliny są do Twojej dyspozycji?

Są to np. skoki narciarskie, koszykówka, siatkówka, tenis stołowy, hokej na lodzie, żużel itp. Nie brakuje również dyscyplin, które są uważane powszechnie za nieco niszowe. To choćby dart, futbol amerykański, futbol australijski, golf, futsal, biathlon, biegi narciarskie itp. Należy podkreślić, że w Betclic Polska można próbować typować nie tylko wydarzenia stricte związane ze sportem. Coraz popularniejsze są m.in. eventy rozrywkowe, a także polityczne. Osoby, które dobrze orientują się w takich tematach na pewno powinny zainteresować się tym zagadnieniem. Zwłaszcza, że to naprawdę bardzo prosty sposób na to, aby bez żadnego większego wysiłku zarobić po prostu trochę pieniędzy.

sts gry karciane wojna bakarat
Darmowy bonus na gry karciane w Betgames STS

Oczywiście, w przypadku tej firmy bukmacherskiej można grać mecze lub pojedynki nie tylko przed ich rozpoczęciem, ale również w ich trakcie. Opcja na żywo cieszy się natomiast dużą popularnością. Szczególnie, że ta usługa została bardzo dokładnie dopracowana. Dyscypliny są odpowiednio posortowane. W związku z tym granie oraz wygrywanie pieniędzy odbywa się naprawdę w sprzyjających warunkach.

Oferta powitalna i bonusy w Betclic

Gracze doceniają też m.in. to, iż Betclic oferuje naprawdę bardzo atrakcyjną ofertę powitalną, którą mogą otrzymać na stronie www.betclic.pl. Na co mogą zatem liczyć nowi użytkownicy, którzy zdecydują się założyć konto w tym bukmacherze? To cashback nawet do 550 PLN! Co zaś zrobić, aby skorzystać z tej promocji? Na samym początku trzeba założyć konto. Tak, jak pisaliśmy wyżej – możesz to zrobić bez żadnych obaw. To firma hazardowa całkowicie legalna. W drugiej kolejności trzeba wpłacić depozyt. Potem musisz postawić swój pierwszy kupon. Jeśli wygrasz, to zdobywasz należną Ci gotówkę wynikającą ze stawki oraz kursu.

Co dzieje się natomiast w przypadku przegranej? Wtedy możesz odebrać cashback – i to nawet do 550 PLN. Bardzo dużo typerów korzysta z tej promocji. Co trzeba natomiast zrobić, aby swobodnie wypłacić cashback? W tym celu musisz postawić konkretną kwotę minimum 6 razy, po kursie wynoszącym co najmniej 2.00.

Bukmacher

Jaki legalny bukmacher w Polsce oferuje najlepsze promocje i bonusy bukmacherskie za darmo? Takich bukmacherów jest kilku, STS, Betclic i Betfan to liderzy wśród bukmacherów oferujących najbardziej atrakcyjne bonusy dla graczy.

Promocje bukmacherów

Back to top button