Bukmacher STS – o tym musisz wiedzieć przed rozpoczęciem gry!

Bukmacher STS – o tym musisz wiedzieć przed rozpoczęciem gry!

Zachowujesz cały czas spokój? Mimo wszystko, chciałbyś już jednak wybrać naprawdę porządnego bukmachera online? Czy warto w takim razie zdecydować się na STS? Czym cechuje się ten podmiot hazardowy? Jeśli chcesz poznać wszystkie kluczowe informacje, to przygotowany przez nas artykuł na pewno będzie dla Ciebie pomocną lekturą.

Dlaczego warto założyć konto w STS?

Ten podmiot hazardowy jest zdecydowanie najbardziej popularny w Polsce, jeśli chodzi o bukmacherkę. Włodarze chwalą się, że osiągają około 50% wpływów z całego rynku. Dodatkowo STS jest notowany na giełdzie. Nie wspominamy o tych kwestiach przypadkowo. Już bowiem na tej podstawie można ocenić, że ta firma bukmacherska jest legalna. Cały czas targają jednak Tobą pewne wątpliwości? Nie wiesz do końca, czy STS jest bezpieczny? Na szczęście możesz się tam swobodnie zarejestrować. Ten podmiot hazardowy działa bowiem zgodnie z postanowieniami zawartymi w ramach Ustawy Hazardowej (chodzi o jej znowelizowaną wersję). W związku z tym możesz swobodnie założyć konto, czy realizować transakcje finansowe. Jakie są tutaj inne opcje? Nie ma żadnego kłopotu, aby obstawiać przez internet. Możesz tak samo skorzystać z bardzo przydatnej na co dzień aplikacji mobilnej. Jest ona darmowa. Można z niej korzystać zaś praktycznie wszędzie. Musisz mieć tylko telefon wraz z podłączeniem do internetu.

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Jak zalogować się oraz obstawić pierwszy kupon?

Udało Ci się założyć konto? Generalnie nie ma w tym nic skomplikowanego. Dla formalności napiszemy tylko, że trzeba podać kilka istotnych danych na swój temat. To jednak standardowa procedura. Pamiętaj, że STS mocno troszczy się o to, by podawane w czasie zakładania konta informacje były właściwie przechowywane. Nie ma zatem opcji, by jakaś niepowołana osoba miała do nich dostęp itp. Masz już zatem konto? W takim razie możesz wykonać logowanie krok po kroku w STS. W tym celu wejdź na stronę główną tego bukmachera internetowego. W prawym górnym rogu znajduje się pole, gdzie możesz się zalogować. Trzeba tylko wpisać swój e-mail oraz wymyślone hasło. Teraz możesz już obstawiać. Oczywiście, nie obejdzie się po drodze bez wykonania depozytu. Warto zaznaczyć, że firma bukmacherska STS oferuje wiele możliwości na tej płaszczyźnie. Możesz bowiem np. skorzystać z własnego konta bankowego. Jak zaś obstawić swój premierowy kupon? Trzeba kliknąć w interesujące Cię wydarzenie, a następnie określić stawkę. Potem musisz już tylko zatwierdzić kupon. Jak widać, nie ma tutaj nic trudnego.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jakie bonusy są oferowane przez ten podmiot hazardowy?

Jeśli zdecydujesz się na rozpoczęcie gry w podmiocie hazardowym STS, to szybko przekonasz się, że to była znakomita decyzja. Możesz np. liczyć na uzyskanie promocji bez depozytu. Aktualnie oferowany bonus to 25 PLN. Aby stać się jego posiadaczem, musisz mieć konto oraz wpisać właściwy, aktualny kod promocyjny. Jest to zaś „PEWNE25”. Na dodatek możesz skorzystać z podwojenia pierwszej wpłaty. Na każdego Klienta STS czeka bonus 100% do 1200 PLN.

Promocje bukmacherów

Back to top button