Bonus za przegrany kupon od STS na Eliminacje Mistrzostw Europy

W związku z spotkaniem eliminacyjnym Łotwa vs Polska podczas kwalifikacji do Mistrzostw Europy 2020 bukmacher STS oferuje swoim graczom promocję, w której zmniejsza ryzyko przegranej.

STS darmowy freebet

STS darmowy freebet

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy posiadają aktywne konto u bukmachera STS, a dodatkowo wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom do 10 października do godz. 20:45. Podczas tej akcji swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać, ani też się zapisywać.

Warunek podstawowy jest to zagranie kuponu SOLO lub AKO, na którym będzie obowiązkowo znajdowało się zdarzenie specjalne „Lewandowski strzeli bramkę i Polska powyżej 2.5 bramek”.

bukmacher betclic oferta bonusów za darmo
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na darmowy bonus

Stawka kuponu musi wynosić RÓWNO 21 PLN. Należy pamiętać, że z promocji automatycznie są wykluczone wszystkie kupony zagrane za środki bonusowe.

Na kuponie mogą znajdować się inne zdarzenia. Jednak bukmacher STS przyzna tylko wtedy bonus o wartości, kiedy:

  • kupon pojedynczy – zdarzenie specjalne zostało rozliczone jako przegrane
  • kupon wielozdarzeniowy – zdarzenie specjalne zostało rozliczone jako przegrane, zaś pozostałe typy były trafione

STS: Darmowe bonusy dla nowych graczy

Polski bukmacher STS oferuje obecnie najnowszy pakiet powitalny dla swoich graczy, gdzie to na start można otrzymać już darmowe środki, a dokładnie mówiąc: freebet bez depozytu o wartości 29 PLN, bonus równowartości depozytu do 1200 PLN oraz pierwszy zakład bez ryzyka.

Chcąc skorzystać z tego pakietu powitalnego wystarczy wpisać kod promocyjnym BETONLINE podczas rejestracji konta. To sprawi, że bukmacher STS dokona aktywacji automatycznie promocji startowej.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka czy też bonusy bez depozytów. Wszystko to oferują najlepsi legalni bukmacherzy online w Polsce.

Promocje bukmacherów

Back to top button