Bonus świąteczny od bukmachera TOTALBet

W związku z Świętami Bożego Narodzenia do graczy bukmachera TOTALBet przychodzi Święty Mikołaj i przyznaje darmowe freebet. Wystarczy zalogować się na swojego konto, aby otrzymać darmowe środki.

Freebet od bukmachera za darmo

Freebet od bukmachera za darmo

Oferta Świąteczna skierowana jest do każdego gracza, który posiada zweryfikowane konto u legalnego bukmachera TOTALBet.

Promocja dostępna jest graczom w dniach 24.12.2019 godz. 00:00 do 31.12.2019 godz. 23:59. Trzeba mieć też na uwadze fakt, że gracz nigdzie nie musi zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać.

polski bukmacher bez podatku
Najlepszy Polski bukmacher online do obstawiania bez podatku

Chcąc otrzymać darmowego freebeta o wartości 5 PLN wystarczy zalogować się na swojego konto u bukmachera TOTALBet. Natomiast gracz, który w dniach 23.11.2019 – 23.12.2019 dokonał co najmniej jednego zakładu za środki własne za co najmniej 1 PLN otrzyma w gratisie freebet o wartości 15 PLN.

Wspomniane środki znajdą się na koncie gracza automatycznie.

Należy jednak pamiętać, że otrzymane środki w Totalbet będą aktywne graczom do dnia 31.12.2019 godz. 23:59. Do tego dnia użytkownik musi zagrać kupon za otrzymane środki.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera TOTALABet?

Na chwilę obecną legalny bukmacher TOTALBet nie posiada żadnego kodu promocyjnego. Jak takowy będzie zostanie opublikowana naszej stronie.

Jednak warto jest mieć na uwadze fakt, że bukmacher TOTALBet za dokonanie rejestracji przyznaje darmowy freebet o wartości 10 PLN.

Warto jest wiedzieć o kodzie promocyjny „BETONLINE” u bukmachera STS. Gracz, który go wpisze podczas rejestracji konta otrzyma za darmo 29 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.


Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bonusy bukmacherskie

Najlepsze bonusy bukmacherskie od Polskich legalnych bukmacherów online. Freebety, darmowe zakłady bez ryzyka czy też bonusy bez depozytów. Wszystko to oferują najlepsi legalni bukmacherzy online w Polsce.

Promocje bukmacherów

Back to top button