Betfan to dobry bukmacher online?

Zakłady bukmacherskie w internecie w naszym kraju cieszą się niesłabnącą popularnością. W gronie polskich legalnych bukmacherów online znalazł się niedawno Betfan. Czy nowa firma bukmacherska jest w stanie przyciągnąć do siebie szerokie grono klientów? Na jakie bonusy, ofertę zakładów i promocje mogą liczyć Polscy gracze? Na to pytanie postaramy się Państwu odpowiedzieć w niniejszym artykule.

polski bukmacher betfan online
Betfan online – oferta zakładów, bonusy , aplikacja mobilna

Betfan – podstawowe informacje na temat firmy bukmacherskiej 

Betfan w gronie legalnych firm bukmacherskich znalazł się 29 października 2018 roku. Wraz z końcem kwietnia udostępnił z kolei wszystkim internautom swoją stronę, na której można korzystać z całej jego oferty. Warto wiedzieć, że Betfan jest również w całości polską firmą. Ta informacja z pewnością spodoba się tym osobom, które lubią wspierać naszych rodzimych przedsiębiorców. Na ten moment Betfan posiada wyłącznie swoją stronę internetową www.betfan.pl.

Czy firma planuje rozpoczęcie działalności w ramach punktów stacjonarnych? Tego na razie nie wiadomo. Sądząc jednak po decyzjach poprzednich firm, istnieje duże prawdopodobieństwo, że za jakiś czas również Betfan rozpocznie świadczenie usług w punktach stacjonarnych. 

darmowe obstawianie meczów w sts
Darmowy bonus bez wpłaty własnej w STS – Kod promocyjny na bonus: BETONLINE

Strona internetowa bukmachera Betfan

Jak strona internetowa bukmachera Betfan prezentuje się na tle konkurencji? Należy przyznać, iż prezentuje się ona całkiem dobrze. Widać, że Betfan odrobił lekcję z błędów popełnianych przez konkurencję. Na plus należy odnotować przede wszystkim to, iż strona jest bardzo świeża i lekka. Korzystanie z niej nie sprawia jakichkolwiek problemów. Dominującymi kolorami są żółty oraz zielony. Każda zakładka posiada jednak troszkę inną gamę kolorystyczną. Dzięki temu w bardzo łatwy sposób można odróżniać od siebie poszczególne zakładki. 

Na stronie głównej znajdują się oczywiście tradycyjnie banery, w których w bardzo dokładny sposób opisane są promocje, które w chwili obecnej organizuje dla swoich nowych i starych graczy bukmacher Betfan. Po lewej są z kolei zakłady bukmacherskie, które można obstawiać w dowolnie przez siebie wybranym momencie. Następnie po prawej stronie można postawić kupon. Co ważne: kupony gracze mogą obstawiać cały czas, przez 24 godziny na dobę. W tym tkwi właśnie ogromna przewaga zakładów bukmacherskich online. Zakłady bukmacherskie działające stacjonarnie przegrywają na tym polu bardzo mocno. 

Jaką ofertę dla graczy ma nowy bukmacher Betfan?

Czy działający w Polsce bukmacherzy mają prawo obawiać się nowej firmy bukmacherskiej na polskim rynku zakładów bukmacherskich online? Gdy przejrzymy ofertę Betfan, to od razu możemy zauważyć, że tak. W Betfan mamy do wyboru przeszło 30 dyscyplin sportowych – zarówno tych cieszących się ogromną popularnością np. skoki narciarskie czy tenis, jak i tych mniej popularnych. Gracze mogą tutaj zatem obstawiać mecze z dyscyplin takich jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka, hokej, piłka ręczna, żużel, rugby i wiele, wiele więcej.

Wśród mało popularnych sportów należy wspomnieć przede wszystkim o pesapallo oraz o lekkoatletyce. Ponadto, w Betfan możemy dostać to, czego nie ma żadna inna firma bukmacherska w Polsce. Mowa tutaj o ogromnej ilości zakładów na wydarzenia, które związane są z szeroko rozumianą sferą rozrywki. 

polski bukmacher bez podatku
Najlepszy Polski bukmacher online do obstawiania bez podatku

Sfera zakładów na rozrywkę w Betfan jest o wiele bardziej rozbudowana aniżeli ma to miejsce w przypadku pozostałych firm bukmacherskich. W Betfan możemy obstawiać na przykład wyniki wyborów w Polsce, prognozować opady deszczu, śniegu bądź temperaturę, obstawiać wyniki najpopularniejszych programów rozrywkowych oraz małżeństwa i rozwody w najgorętszych nazwiskach polskiego show-biznesu. Ponadto, fani ekonomii mogą na przykład obstawiać kursy walut. Jak widać, ilość zakładów na tego typu wydarzenia jest naprawdę niezwykle urozmaicona. Właśnie dlatego tak duża liczba graczy decyduje się na rozpoczęcie swojej przygody z bukmacherką wraz z Betfan. Betfan to gwarancja na doskonałą zabawę zarówno dla fanów sportu, ale także innych dziedzin. 

Czy w Betfan są zakłady na e-sport?

Czy w Betfan można obstawiać zakłady na e-sport? Dla wszystkich fanów e-sportu mamy znakomitą informację! W Betfan liczba tego typu zakładów jest równie atrakcyjna. Potwierdza to liczba tytułów, które mogą obstawiać gracze. Wśród nich znajduje się na przykład Hearthstone, Dot, Counter Strike, Rainbow Six, Rocket League czy Star Craft. Liczba dostępnych tytułów jest w praktyce jeszcze dłuższa. Dlatego też wszyscy fani e-sportu w Betfan na pewno się nie zawiodą. 

Czy w Betfan są zakłady na sporty wirtualne?

Czy w Betfan są zakłady na sporty wirtualne? Niestety, dla wszystkich fanów tego rodzaju zakładów mamy bardzo złą wiadomość. W chwili obecnej u tego bukmachera nie ma możliwości obstawiania tego typu zakładów. Większość graczy liczy jednak na to, iż jest to sytuacja przejściowa i zmieni się jak najszybciej. 

kod promocyjny na bonus 550 pln w betclic online
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na darmowy bonus

Czy w Betfan są zakłady live?

W tej chwili liczba zakładów live w Betfan jest uboga. Miejmy jednak nadzieję, iż wkrótce się to zmieni i bukmacher wprowadzi szerszą liczbę dyscyplin.

Jak zarejestrować się w Betfan?

Wiele osób rezygnuje z rejestracji u niektórych bukmacherów online, ponieważ w trakcie procesu zakładania konta są zmuszani do podawania numerów swoich rachunków bankowych oraz wstawiania skanów dowodów osobistych. Czy w Betfan również obowiązują te wymagania? Okazuje się, że nie! W Betfan podczas rejestracji nie trzeba wstawiać skanu dowodu osobistego ani wpisywać numeru swojego konta bankowego. 

Jest to ogromne ułatwienie dla wszystkich graczy Betfan. Formularz rejestracyjny w tej firmie składa się wyłącznie z dwóch, niezwykle prostych kroków. Najpierw musimy podać swój adres e-mail, ustalić hasło, podać numer telefonu, imię i nazwisko, numer PESEL oraz opcjonalnie możemy wpisać również kod bonusowy.

Podanie wszystkich tych informacji w zupełności wystarczy do tego, aby móc w pełni korzystać z oferty tego bukmachera oraz stawiać dowolnie przez siebie wybrane zakłady. Skan dowodu oraz numer rachunku bankowego musimy wprowadzić na stronie Betfan dopiero wtedy, gdy będziemy chcieli wypłacić zgromadzone przez siebie środki finansowe na koncie w Betfan. 

Bukmacher

Jaki legalny bukmacher w Polsce oferuje najlepsze promocje i bonusy bukmacherskie za darmo? Takich bukmacherów jest kilku, STS, Betclic i Betfan to liderzy wśród bukmacherów oferujących najbardziej atrakcyjne bonusy dla graczy.

Promocje bukmacherów

Back to top button