Betclic – przegląd firmy

Betclic – przegląd firmy

Dzisiaj masz zamiar założyć konto w jednej z popularnych firm hazardowych? Myślisz właśnie nad tym bukiem? Wciąż jednak nie jesteś do końca przekonany, czy wybór tej firmy będzie w 100% słuszny? Warto zatem zapoznać się ze wszystkimi najważniejszymi informacjami odnoszącymi się do tego buka.

Czy obstawianie w tym podmiocie hazardowym jest zgodne z prawem?

Był co prawda taki okres, po wprowadzeniu znowelizowanej Ustawy Hazardowej, kiedy to włodarze tej firmy wycofali się z naszego rynku. Na dzisiaj jednak śmiało możemy napisać, że Betclic to legalny bukmacher. Co o tym świadczy? Warto wyraźnie podkreślić, że ta firma bukmacherska zdecydowała się finalnie na kooperowanie z Ministerstwem Finansów. Wniosek tego podmiotu hazardowego nie przeszedł bez echa. Koniec końców okazało się, że został on zaakceptowany. Betclic otrzymał zatem licencje, dzięki którym może swobodnie oferować zakłady wzajemne na terenie naszego kraju. Co to oznacza dla Klientów potencjalnie zainteresowanych usługami tej właśnie firmy? Jeśli jesteś w tym gronie, to warto wiedzieć, że możesz swobodnie zarejestrować się oraz wpłacać gotówkę. Bez problemu masz także okazję wypłacać zarobione do tej pory pieniądze. Jeśli bowiem Betclic działa legalnie (a tak jest), to Ty nie musisz się niczego w tej sprawie obawiać.

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

Jaki jest bonus na start?

Osoby, które dokonały już rejestracji na pewno tego kroku nie żałują. W końcu dzięki temu możesz np. liczyć na hojny bonus na sam początek. Jest to zaś zakład bez ryzyka. Co zrobić, aby otrzymać ten popularny cashback? Musisz tylko zarejestrować konto. Nie zapominaj także o wpisaniu kodu, który aktywuje tę promocję. Na skutek tego będziesz miał szansę zagrać bez żadnego ryzyka. Bo jeśli nie trafisz swojego pierwszego kuponu, to otrzymasz zwrot stawki. I to aż do 550 PLN. Prawda, że ta promocja prezentuje się świetnie? Na szczęście nie ma tutaj żadnych haczyków. Możesz być zatem spokojny. Warto dodać, że ludzie uwielbiają tego bukmachera także za inny aspekt. Chodzi o hojną ofertę do typowania. Możesz zatem obstawiać rozmaite zakłady prematch oraz live. I to z różnych dyscyplin. Nie chodzi nam tylko o najczęściej oglądane spotkanie futbolowe itd. Dodatkowo możesz np. obstawiać walki w ramach Fame MMA. W końcu Betclic to sponsor tej federacji, która zajmuje się na co dzień organizowaniem pojedynków osób znanych np. ze świata social mediów.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Sposoby dotyczące obstawiania oferty Betclic

Przede wszystkim Polacy obstawiają przez Internet. Jeśli założysz konto, to będziesz mógł grać na własnym komputerze przenośnym albo stacjonarnym. To spora wygoda i duże ułatwienie. Jakie są inne opcje? To aplikacja Betclic. Pobranie tego narzędzia jest bardzo proste. Wystarczy tylko krok po kroku wykonywać zadania, które wyświetlają nam się na telefonie. Przekonaj się, że to nic trudnego. Nawet, jeśli nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z takimi apkami, to na pewno sobie poradzisz. Sam proces jest bowiem wyjątkowo intuicyjny. Dodatkowo pobranie oraz korzystanie z apki Betclic jest darmowe.

Promocje bukmacherów

Back to top button